Bilgisayar almak için kredi çekmek mantıklı mı?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar almak istiyorum ama maddi durumum el vermiyor. Sizce kredi çekip PC almak mantıklı mı? 20 bin TL'ye ihtiyacım var.

Kredi almak yerine kredi kartı al vade farksız taksitlendir hatta bazı bankalar 6 taksit faizsiz nakit avans veriyor tam 20k onları da alabilirsin aylık 3.333 TL ödeme oluyor.

Hepsiburada ve trendyol cogu laptopa 2 ay erteleme ve ustüne peşin fiyata 6 taksit yapıyor.

Faize vereceğin parayla daha guzel bir kasa veya laptop alırsın?

Çoğu yeri araştırdım bende. En ucuz vade farkını veren kartlar Bankkart ve Axess oluyor. Bunlar varsa kredi çekmeyin derim. Birde GamingGen'de World karta özel vade farksız alışveriş imkanı vardı sanırım.

Dostum şu enflasyonda kredi çekmek kadar mantıklı bir şey yok. Çünkü ödediğin rakam aynı kalıyor fakat asgari vs sürekli artıyor.

Çoğu yeri araştırdım bende. En ucuz vade farkını veren kartlar Bankkart ve Axess oluyor. Bunlar varsa kredi çekmeyin derim. Birde GamingGen'de World karta özel vade farksız alışveriş imkanı vardı sanırım.
Kartım İş Bankası.

Hepsiburada ve trendyol cogu laptopa 2 ay erteleme ve ustüne peşin fiyata 6 taksit yapıyor.

Faize vereceğin parayla daha guzel bir kasa veya laptop alırsın?
Fiyatlar artıyor 2024 gelmeden almam lazım.

Geri
Yukarı