Bilgisayar çok yavaş

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayar çok yavaş açılmaya başladı bir şeyi siliyorum okuma yazma hızı çok düşük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru sonuca ulaşabilmek için hangisinde test yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-16_225653.png
    resim_2021-07-16_225653.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 40
Error Scan butonuna basıp Bad Sector taraması yapınız bu işlem uzun sürecektir kırmızı nokta var ise HDD fiziksel zarar görmüş demektir.
Sağlık testi ayrı, hata testi ayrı.
Herkes farklı cevap söylüyor sen farklı birşey söylüyorsun.
Beğenmiyorsan yardım isteme hocam. 2 kişi aynı şeyi söylüyoruz 1 kişi farklı bir şey söylüyor. Hem yardım arıyorsun hem de laf atma peşindesin. Böyle ceza alırsın işte...

Hocam Health şu an da bakmanız gereken yer değil benim HDD'de Bad Sector var fakat Health olumlu yani Bad Sector taraması yapmanız lazım.
Hocam istediğiniz sırayla yapılabilir hiç farkı yok, sadece kızgın atmazsanız sevinirim. Tamam eleştiri yapın, dediğimi beğenmeyin ama kızgın atmak alakasız. Ne yaptım PC'yi pencereden at falan mı dedim yani, dediğinizle emoji çakışıyor :D

Hocam istediğiniz sırayla yapılabilir hiç farkı yok, sadece kızgın atmazsanız sevinirim. Tamam eleştiri yapın, dediğimi beğenmeyin ama kızgın atmak alakasız. Ne yaptım PC'yi pencereden at falan mı dedim yani, dediğinizle emoji çakışıyor :D
Hocam sizin yönergeleriniz yanlış bu bir eleştiri değil arkadaşı doğru sonuca ulaştırmaya çalışıyorum sağlık testi nedir? Bad Sector olan HDD bile sağlıklı gözüküyor Hata Taraması yapması lazımken Health 'da ısrarcı davranıyorsunuz bu benim canımı sıktı. Bad Sector HDD'nin fiziksel zarar görmesidir.

Hocam sizin yönergeleriniz yanlış bu bir eleştiri değil arkadaşı doğru sonuca ulaştırmaya çalışıyorum sağlık testi nedir? Bad Sector olan HDD bile sağlıklı gözüküyor Hata Taraması yapması lazımken Health 'da ısrarcı davranıyorsunuz bu benim canımı sıktı. Bad Sector HDD'nin fiziksel zarar görmesidir.
Health'de ısrarcı davranmıyorum, sadece bir kere söyledim. Ve sadece onu yapacaksın diye bir şey de söylemedim. Öncelikli healthe girmesini tavsiye ettim. Bad Sector'un ne olduğunu da iyi biliyorum.

Geri
Yukarı