Bilgisayar gibi kullanılabilecek tablet önerisi

• Konuyu başlatan Mhex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 521
Hocam selamlar, ben 2-3 aydır Huawei Matepad 11.5 kullanıyorum. Tablet gerçekten rakiplerine göre teknik anlamda acayip güçlü. Tek sorunu bu google muhabbeti. Onu da Gbox gibi uygulamalarla çözüyorsun bir de eski modellere göre Type-C gen muhabbetinde saçmalamışlar
ekran yansıtma amaçlı kullanamıyorsunuz. Şuan satıyorum bilgisayar yenileyeceğim için ama rahatlıkla önerebilirim.

Hocam selamlar, ben 2-3 aydır Huawei Matepad 11.5 kullanıyorum. Tablet gerçekten rakiplerine göre teknik anlamda acayip güçlü. Tek sorunu bu google muhabbeti. Onu da Gbox gibi uygulamalarla çözüyorsun bir de eski modellere göre Type-C gen muhabbetinde saçmalamışlar
ekran yansıtma amaçlı kullanamıyorsunuz. Şuan satıyorum bilgisayar yenileyeceğim için ama rahatlıkla önerebilirim.
Huawei Matepad özellikle bu papermate edition olan benim de hoşuma gidiyor. Muadili Samsung Tab S9 FE'ye hatta FE plus'a kıyasla daha güçlü ve 120 Hertz avantajı da var işletim sistemi de çok akıcı.
Kalem performansı nasıl gecikme falan var mı ve yeterince hassas çalışıyor mu ?

Huawei Matepad özellikle bu papermate edition olan benim de hoşuma gidiyor. Muadili Samsung Tab S9 FE'ye hatta FE plus'a kıyasla daha güçlü ve 120 Hertz avantajı da var işletim sistemi de çok akıcı.
Kalem performansı nasıl gecikme falan var mı ve yeterince hassas çalışıyor mu ?
Ben de orjinal kalemi yok onun için pek yorum yapamam. Ama mağazasında denemiştim kalem ile bir problem göremedim en azından hissettirmedi. Şimdi de satacağım için kalem almaktan vazgeçtim. Papermate ile normalin farkını tam olarak anlayamadım teknik anlamda bir fark yok ekranlarda aynı. Sadece biraz daha mat bir görüntü var.

Ben de orjinal kalemi yok onun için pek yorum yapamam. Ama mağazasında denemiştim kalem ile bir problem göremedim en azından hissettirmedi. Şimdi de satacağım için kalem almaktan vazgeçtim. Papermate ile normalin farkını tam olarak anlayamadım teknik anlamda bir fark yok ekranlarda aynı. Sadece biraz daha mat bir görüntü var.
Evet mat bir ekranı var yansıma yapmıyor.

Ben de orijinal kalemi yok onun için pek yorum yapamam. Ama mağazasında denemiştim kalem ile bir problem göremedim en azından hissettirmedi. Şimdi de satacağım için kalem almaktan vazgeçtim. Papermate ile normalin farkını tam olarak anlayamadım teknik anlamda bir fark yok ekranlarda aynı. Sadece biraz daha mat bir görüntü var.

Benim papermatte Edition'ı seçmemin nedeni 4 GB daha fazla RAM ve 128 daha fazla hafızaya sahip olması aralarında 1000₺ fark var ve bence değer.

Kendi sitesinde ve epeyde 12 GB RAM olarak gözüküyor.
resim_2024-05-14_123925614.png

Geri
Yukarı