Çözüldü Bilgisayar iyi olmasına rağmen Google akıcı değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LepisTeS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi Rtx 3080 Suprim X
Ryzen 5 5600X
2x8GB Corsair Vengance LPX 3000mhz
B450 M S2H
MSI Mpg A850GF 850W 80+ PSU
Pny XLR8 CS3030 240gb M2 SSD
1TB HDD
RAM
32Gb 6000mhz ddr5
SSD veya HDD modeli
cs3030 nvme ssd
Ekran kartı
rtx 3080 suprim x
Anakart
msi pro b650m a wifi
İşlemci
Ryzen 7 7700X
Donanım hızlandırmayı kapatmayı/açmayı denedim farklı tarayıcılar kullandım ama sorunumu çözemedim. YouTube'da takılırken videoyu falan ilerletmeye çalıştığımda, video değiştirdiğimde birkaç saniyeliğine takılıyor/donuyor

Ayrıca belli uygulamalarda ve tarayıcılarda uygulama ekran kartını kullandığı zaman bazı yazılar bulanıklaşıyor görüntü bozuluyor, fakat ekran kartımda hiçbir soruna rastlamadım.

Çözüm
Aynı sorunu ben de yaşıyordum şimdi Adblock'u kaldırarak çözdüm. Adblock kurulu olduğunda Chrome aşırı yavaşlıyor bug gibi bir şey oluyor. Reddit'e biraz baktım Ublock'u öneriyorlar Adblock yerine.
Garip bir durum ekran kartı driverınız doğru mu yada güncel mi ?

Donanım hızlandırmayı kapatmayı/açmayı denedim farklı tarayıcılar kullandım ama sorunumu çözemedim. YouTube'da takılırken videoyu falan ilerletmeye çalıştığımda, video değiştirdiğimde birkaç saniyeliğine takılıyor/donuyor

Ayrıca belli uygulamalarda ve tarayıcılarda uygulama ekran kartını kullandığı zaman bazı yazılar bulanıklaşıyor görüntü bozuluyor, fakat ekran kartımda hiçbir soruna rastlamadım.
AdBlock varsa kaldır

YouTube, reklam engelleyicisi tarzı eklentiler kullandığın için bilerek yapıyor olabilir.

Aynı sorunu ben de yaşıyordum şimdi Adblock'u kaldırarak çözdüm. Adblock kurulu olduğunda Chrome aşırı yavaşlıyor bug gibi bir şey oluyor. Reddit'e biraz baktım Ublock'u öneriyorlar Adblock yerine.

Çözüm

Geri
Yukarı