Bilgisayar Kasa Önerisi

LenovaHD

Hectopat
Makaleler
1
Herkeze Merhaba Arkadaşlar Yakın zaman içerisinde Bir kasa almayı düşünüyorum Öncelikle Sistemim

M5-A78 LM

AMD FX 6300 3.5 GHZ

2x4 8 Gb Kingston 1600 MHZ

Msi GTX 750 Ti

Bu Sistemi Gerçek 350 Watt`lık Bir psu Çalıştırıyor Şimdiye kadar Pek bi sıkıntı çıkarmadı bundan yaklaşık 7-8 Yıl önce Casper PC almıştık yakın zamanda yukarıda saydığım parçaları aldım ama kasa alamamıştım şimdi kasa almayı düşünüyorum içerisinde PSU olursa iyi olur ben bir kaç tane buldum sizinde önerilerinizi beklerim

NOT:Bu arada Favorim Xigmatek Asgard 382 Bazı Forumlarda İncemesi yapılmış Güzel bi Kasa alırsam bende Memun kalırsam Technopat Sosyalde Bu kasa hakkında bir konu açarım Birde EVERST Riho 432 Var Ama kimse Önermiyor...

1. www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Rc-K282 500W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

2. www.vatanbilgisayar.com: Xigmatek Asgard 382 Pure Black Edition 500W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı