Bilgisayar masası önerisi

Bütçe
6k
Hocam bunun T modeli varmışta stoklarda yokmuş bu da gözümü korkuttu biraz kırılacakmış gibi duruyor

Hocam dakikalardır oda tasarımına bakıyorum çok güzel yapmışsınız. Bende kapı girişi sağda kalıyor kasa tarafından giriliyor görüntüsü kötü dururmu acaba? Gelen geçen kasaya çarpmasın?

Kasayı ayarlarsın diğer tarafa doğru çok sıkıntı olmaz, kablolar illaki yetişir.

Hocam bu masa o t modelinden sağlamdır emin olun ayakları sağlam bir malzemeden buraya atılanlar gibi ahşap falan değil hem o t masanın stokları ocak ayındada yoktu artık üretmiyorlar galiba.

Hocam ön tarafında hiç destek yok ya. Üzerine 10 kgdan ağır kasa koyacağım bir sıkıntı olmasın? Arka bağlantı sağlam mı?

Hocam ön tarafında hiç destek yok ya. Üzerine 10 kgdan ağır kasa koyacağım bir sıkıntı olmasın? Arka bağlantı sağlam mı?

Hocam benim kasada çok ağır hocam olmaz arka bağlantıdan kastınızı anlamadım ama 2 ayak arasında da demir var.

Hocam benim kasada çok ağır hocam olmaz arka bağlantıdan kastınızı anlamadım ama 2 ayak arasında da demir var.
Biraz soruşturdum uzun kullanımda profillerin eğilme riski varmış yapısı gereği. Full tahta alacağım hocam ikea malm modelinden

Biraz soruşturdum uzun kullanımda profillerin eğilme riski varmış yapısı gereği. Full tahta alacağım hocam IKEA malm modelinden.

Sizin kararınız hocam iyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı