Gaming Çalışma Masası!

Bunu yaptılar ya helal olsun. Yakın gelecek için Gaming insan bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Herşeyi geçtim reklamda koydukları mouse,klavye,laptop ve casper ın kasası gaming değil. Sanırım bilinçaltı olarak vermek istedikleri mesaj şu ''Bilgisayarınız bir gaming bilgisayar değil ancak masanız gaming olursa sizde tam anlamıyla GAMING deneyimi yaşayabilirsiniz''. Eğer masa almayı düşünen varsa bu normal masanın siyah kırmızı hali yerine ikea'dan 200cm olan bir masa var linkini atarım aynı fiyatta değiller ama rahatça kullanmak için onu öneriyorum.

Herşeyi geçtim reklamda koydukları mouse,klavye,laptop ve casper ın kasası gaming değil. Sanırım bilinçaltı olarak vermek istedikleri mesaj şu ''Bilgisayarınız bir gaming bilgisayar değil ancak masanız gaming olursa sizde tam anlamıyla GAMING deneyimi yaşayabilirsiniz''. Eğer masa almayı düşünen varsa bu normal masanın siyah kırmızı hali yerine ikea'dan 200cm olan bir masa var linkini atarım aynı fiyatta değiller ama rahatça kullanmak için onu öneriyorum.
Linki atabilir misiniz hocam? Kullanışlı, sade ve geniş bir masa arıyorum.

Bunu yaptılar ya helal olsun. Yakın gelecek için Gaming insan bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oraya koyduğu kasa nereden baksan 8 yaşındadır ayısı bende var çünkü :D

Gaming olan her şey alınmamalı artık. Gaming diyince RGB falan oluyor hep Anakartta bile gaming modeli ile gaming olmayan modeli arasında sadece RGB farkı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı