Bilgisayar masası yaptırma

ProXory

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayar masası yaptırmak istiyorum. Aklımda bir iki bir şey var ama sizinde fikirlerinizi almak istedim. Aklımdaki ölçüler bunlar:
• Yükseklik: 75 cm
• Genişlik: 120 cm
• Derinlik: 60 cm
Üstünde 1 çekmece olursa çok iyi olur ama o çekmecenin altında kasa yuvası olmaması lazım. Rengi siyah veya kahverengi olarak düşünüyorum. Marangozlar sizce ne kadar fiyat söyler? Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Resim, ölçü gibi. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
L masa yaptırt senin için daha çok alan olur . Aşağıdaki şekil olucak ama bilgisayarın sağ tarafta durucak yani tam ters şeklini düşün .

Dosya Ekleri

• 9469578117170.jpg
    9469578117170.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 129
Sizce tahmini kaça gelir bunu yaptırtmak.
Benim sana tavsiyem marangoz marangoz gezip fiyat almandır. Biraz daha araştır. Belki Türkiye'de bunu yapan firmalar bile olabilir. Bizim komşunun oğlunun boyu uzun olduğu için özel yaptırdılar. İyice araştırmalısın. Kazıklanmamaya dikkat et!

Bir şey daha sorucam eski konuları okuduğumda mdf yaptır diyenler olmuş hiç anlamam o konulardan yardım edermisiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı