Bilgisayar mı mantıklı PS5 mi?

ömeravcc

Centipat
Arkadaşlar İtopya'dan alacağım 20.000 TL'lik bilgisayara bir gecede 5.000 TL koydu. Daha monitörü, ekipmanlar vs. 30.000k rahat olur. Ayrıca ekran kartı 8 GB olduğu için 1-2 yıl sonra yetersiz kalır diye tedirgindim açıkçası. Şimdi PS5'e baktım 20k diyor. Sizce hangisini mantıklı?

PS5 Plus üyeliği nedir ve alınınca başka oyunlar da satın alınır mı?

PS5'e klavye vs. bağlanır mı?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar İtopya'dan alacağım 20.000 TL'lik bilgisayara bir gecede 5.000 TL koydu. Daha monitörü, ekipmanlar vs. 30.000k rahat olur. Ayrıca ekran kartı 8 GB olduğu için 1-2 yıl sonra yetersiz kalır diye tedirgindim açıkçası. Şimdi PS5'e baktım 20k diyor. Sizce hangisini mantıklı?

PS5 Plus üyeliği nedir ve alınınca başka oyunlar da satın alınır mı?

PS5'e klavye vs. bağlanır mı?

Şimdiden teşekkürler.
PS Plus belirli bir üyelikle size her ay ücretli oyunları ücretsiz veren bir sistem.
PS5'e klavye mouse bağlanır.
Bence Bilgisayar alın çünkü bilgisayarda herşeyi yapabilirsiniz ama PlayStation'da yapacağınız şeyler bilgisayara göre çok daha kısıtlı.

Dostum, Mantıklı olan PC .Bak şimdi sen PS5 den bir oyun düşün ardından PC de olduğunu gör.Daha ne istersin.Tabi bazı oyunlar PS ye ilk geliyor,Ama sorun yok bence takma çok.Eğer çok kontrolcüyle oynamaya meraklıysan PC ni alırsın,Bir süre sonrada kontrolcü alırsın.Bence PC dostum

Oyun için elbette PS ama ülkemizde bu tarz ürünlerden çok alamadığımız için PC daha çok işinize yarayacaktır, o yüzden PC.

Merhaba, aynı konuyla ilgili düşüncem PC toplama ile sonuçlandı.
DDR3 tabanlı 4. nesil i5, RTX 1050, SATA SSD PC vardı. Sistemimi yeniledim ve PS5'ten vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar alıcağın zaman bir anda karşına bir engel çıkabiliyor yani 20k oluyor sana 30k falan ama PlayStation aldığın zaman 10 15 oyun alsan zaten 1 tane daha PlayStation parası oluyor yani bence PC alabilirsin bütçen kısıtlıysa normalde PlayStation derdim ama bilgisayarın yoksa en önemlisi PC.

Geri
Yukarı