Bilgisayar niyetine Series S veya X alınır mı?

Göksu_DiorKİ

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayar niyetine Xbox Series S veya X alınır mı? Biliyorsunuz sağlam oyuncu laptopları 35 binlerden başlıyor, bilgisayar toplamak ise daha zor. Bu nedenle oynadığım birkaç spesifik oyun için bilgisayara o kadar para vermek saçma olur diye düşünüyorum (Fortnite, GTA, Forza Horizon 5) ayrıca fiyat açısından en az 15-20 bin Lira kar etmiş oluyorum. Aklımdaki tek soru acaba klavye mouse bağlayıp Web'e girebilecek miyim? Spotify ve YouTube olduğunu duymuştum ancak web konusunda internette net bir şey bulamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim...

Bilgisayar niyetine Xbox Series S veya X alınır mı? Biliyorsunuz sağlam oyuncu laptopları 35 binlerden başlıyor, bilgisayar toplamak ise daha zor. Bu nedenle oynadığım birkaç spesifik oyun için bilgisayara o kadar para vermek saçma olur diye düşünüyorum (Fortnite, GTA, Forza Horizon 5) ayrıca fiyat açısından en az 15-20 bin Lira kar etmiş oluyorum. Aklımdaki tek soru acaba klavye mouse bağlayıp Web'e girebilecek miyim? Spotify ve YouTube olduğunu duymuştum ancak web konusunda internette net bir şey bulamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim...
TV'ye bağlayacaksan klavye ve farenin çalışması için ekstra dönüştürücüler oluyor onlar ile yapabiliyosun PS5'te ama xbox için bu durum nasıl onu bilmiyorum. En kötü 1 tane TVbox alıp onu internette gezinmek için kullanabilirsin belki veya Telefon ekranını yansıtıp.

Series X fiyatına (20 bin TL) gayet güçlü 4060 ekran kartlı kasalar var hocam sadece monitör için ayrı bir paraya ihtiyacınız olacak 4-5 bin TL kadar şahsen PC toplamanız daha mantıklı olacaktır. Saydığınız oyunları 4060 kartlı kasa da rahat oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Xbox, Microsoft yazılımlarından ve uygulamalarından yararlanıyor. Bundan dolayı Edge tarayıcısı konsolda sorunsuz çalışıyor. Ben şahsen klavye ve mouse ile denemedim fakat muhtemelen çalışıyordur.

Bilgisayar niyetine Xbox Series S veya X alınır mı? Biliyorsunuz sağlam oyuncu laptopları 35 binlerden başlıyor, bilgisayar toplamak ise daha zor. Bu nedenle oynadığım birkaç spesifik oyun için bilgisayara o kadar para vermek saçma olur diye düşünüyorum (Fortnite, GTA, Forza Horizon 5) ayrıca fiyat açısından en az 15-20 bin lira kar etmiş oluyorum. Aklımdaki tek soru acaba klavye mouse bağlayıp Web'e girebilecek miyim? Spotify ve YouTube olduğunu duymuştum ancak web konusunda internette net bir şey bulamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim...

Klavye ve mouse çalışıyor ama belirli oyunlarda Fortnite CoD... Ve tarayıcısıda var Microsoft Edge diye o da kullanışlı güzel bir tarayıcı sorun çıkartmaz.

Bilgisayar niyetine Xbox Series S veya X alınır mı? Biliyorsunuz sağlam oyuncu laptopları 35 binlerden başlıyor, bilgisayar toplamak ise daha zor. Bu nedenle oynadığım birkaç spesifik oyun için bilgisayara o kadar para vermek saçma olur diye düşünüyorum (Fortnite, GTA, Forza Horizon 5) ayrıca fiyat açısından en az 15-20 bin lira kar etmiş oluyorum. Aklımdaki tek soru acaba klavye mouse bağlayıp Web'e girebilecek miyim? Spotify ve YouTube olduğunu duymuştum ancak web konusunda internette net bir şey bulamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim...

Masaüstü alın paranız varsa.

İleride daha fazla oyunu merak edersin, Xbox'ta bu kadar çeşitlilik yok(kaliteli tek başına hikayeli oyun olarak) bu paraya yoksa bir masaüstü kurabilirsin iyi kalite ayrı konu açarsan ilgili kişilere ulaşır konu muhtemelen.

Sadece oyun oynamak için istiyorsan konsol kullanabilirsin. Ama ileride internete girmekten fazlasını yapmak istersen sorunlar yaşarsın. Xbox oyun konsoludur ve bazı işlemleri istediğin gibi yapmaz. İleride basit bir bilgisayar programı ihtiyacın olur kullanamazsın. Sana tavsiyem kötüde olsa bir bilgisayarın olsun ve onun yanına oyun için konsol alabilirsin. Ben şu an Series S kullanıyorum ve Series S tavsiye etmem sana. Bence Series X almalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı