Bilgisayar programcılığı mı yoksa pazarlama yönetimi mi?

mehmet şentürk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Meslek lisesi mezunuyum sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum ve iki bölüm hakkında kararsız kaldım.

Bilgisayar programcılığı mı , Pazarlama yönetimi mi? 2 senelik okuduktan sonra astsubaylık sınavlarına girmeyi düşünüyorum ama hadi olmazsa okumuşken iş olanakları olan bi bölüm bitirmeyi tercih ederim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar programcılığı daha önü açık kesinlikle, Astubaylık okuyacaksan havacıyı sadece bilişim bölümü seçebiliyor, Diplomanda bilgisayar teknikeri yazması var pazarlamacı yazması var ne istediğim önemli pek yani diploman biraz iyi görünsün yeter.

Neyse bence Bilgisayar programcılığı mı seçme yeridir çok önü açık bir bölüm ayrıca iki yıllıkla kalma bence 4 yıllığa geçmeni öneririm çünkü bilgisayar bölümleri için ekstra puan veriyor ortalaman yüksekse okulda bilişim bölümü için ekstra puan verir. Kesinlikle Bilgisayar programcılığıni seçmeni öneririm. Sorun varsa yardımcı olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı