Bilgisayarda kullanılacak oyun ve muzik için IEM kulaklık onerisi

YakuphanX

Femtopat
Daha fazla  
Aklımda tangzu WAN'er ve 7Hz salnotes Zero var fakat yine de öneri almak istedim çünkü kararsız kaldım.

Salnotes Zero Tangzu Wan'er
AliExpress'den salnotes Zero almak sorunlu bilmiyorum linsoul.com'da var fakat daha pahalı attığım linkten alsam sorun olur mu?
Linsoul.com gümrük vergisi geliyor mu?

Öneri için teşekkürler moondrop chu 2'yi biliyordum fakat mikrofonu olmadığı için elemiştim diğeri ise bütçemi aşıyor. Attığım linkteki salnotes Zero'da herhangi bir problem var mı güvenilir mi? Herhangi bir fikrin var mı? Teşekkürler önerin için tekrardan.

Merhaba. Gümrük vergisi çıkıyor muymuş?

Hocam Aras Kargo ile geliyor yarina elime ulasmis olur bildigim kadariyla Aras Kargo gumruk vergisi almiyor fakat yarin kesin olarak soylerim.

Merhaba. Gümrük vergisi çıkıyor muymuş?

Herhangi bir gumruk vergisi cikmadi. Fakat duydugum kadariyla shenzenaudio'dan aldığın zaman size Email'den kimlik numaranizi soran Email'e cevap vermeniz gerekiyormus bana saat sabah 6'da geldi 9'da cevap verdim. Onu da unutmamanizi tercih ederim. Emin olmak amacı ile de kendileri ile Email'den konusup urunun fiyatini dusuk gostererek gelebilecek vergiyi dusurebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı