Bilgisayarın hafızası arttırılabilir mi?

Hocam belki adam oyun yükleyecek. Nereden biliyorsunuz? RDR2 yüklü bende mesela, 120 cigolayt.
256GB SSD'si olan cihaz zaten oyun amaçlı değildir, renderde uzun süreceğinden profesyonel olarak kullanmayacak ofis ve internet için kullanacak yani merak etmeyin yetecektir.

256GB SSD'si olan cihaz zaten oyun amaçlı değildir, renderde uzun süreceğinden profesyonel olarak kullanmayacak ofis ve internet için kullanacak yani merak etmeyin yetecektir.

Yok hocam ben 256 GB SSD'ye sahip olup da başka bir sata portu olmayan oyuncu laptobu görmüştüm Asus'un, üniversitedeyken bir arkadaşım almıştı. Arada çıkıyor böyle enteresan modeller.

Yok hocam ben 256 GB SSD'ye sahip olup da başka bir sata portu olmayan oyuncu laptobu görmüştüm Asus'un, üniversitedeyken bir arkadaşım almıştı. Olabiliyor böyle bilgisayarlar yani.
Yani olabiliyor ama bence oyuncu laptoplarında SSD+HDD olması gerekiyor. Sadece SSD oyunlara yetmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı