Bilimsel hesap makinesi önerisi

Makaleler
14
Yer
Antalya
Uzun yıllar kullanabileceğim kaliteli bir hesap makinesi modeli önerir misiniz? Şu an Elektrik-elektronik Mühendisliği 3. sınıftayım. Kullandığım hesap makinesinde integral alma falan olmadığı için daha iyi bir modele geçmek istiyorum. Bu model gözüme çarptı, önerir misiniz? Bütçe 300-500 arası, belli değil pek.

Veya aradaki farka 991EX modelini almak daha mı mantıklı olur?

991EX mühendislerin olmazsa olmazıdır. Bizim okulun bitki örtüsü bu hesap makinesinden oluşuyor resmen.
Almışken 991ex alın hocam. Kusursuz bir makine 3 yıldır kullanıyorum.
@Lee Yubin hesaplıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet es modeli de hesaplıyormuş arkadaşımda vardı kurcaladım biraz. Ex modelinin farklarına bakarım karar veririm ona göre aradaki fiyat farkı çok fazla değil çünkü.

Güncelleme: 991EX modelini Prime ile 488 liraya sipariş verdim, Cts günü elimde olacakmış.

Uzun yıllar kullanabileceğim kaliteli bir hesap makinesi modeli önerir misiniz? Şu an Elektrik-elektronik Mühendisliği 3. sınıftayım. Kullandığım hesap makinesinde integral alma falan olmadığı için daha iyi bir modele geçmek istiyorum. Bu model gözüme çarptı, önerir misiniz? Bütçe 300-500 arası, belli değil pek.

Veya aradaki farka 991EX modelini almak daha mı mantıklı olur?

Daxi markasının X-900 modelini kullanıyorum güzel ürün ve fiyat olarakta çok iyi . integral matris hepsini yapıyorum.

Geri
Yukarı