Gıda BİM bozuk ürün

Fruko44

Centipat
Daha fazla  
Olay 18.07.2023 yaşandı.
Hava oldukça sıcakken biraz ferahlamak için bir BİM'e geldim. Planım bir kadife tatlısı ile bir çikolata almaktı. Eskiden BİM tatlıları 9.75 idi parayı da ona göre almıştım. Kapıda sütlaç ve kazandibinin indirimde bir olduğunu gördüm 8.50'ye düşmüş. Normalde bir tatlı indirime girmişse hepsi indirimde oluyor. Her şey normal ilerlerken girdim markete. Çikolatayı aldım ve tatlıların olduğu bölüme gittim. Kadife tatlısı 12.50 kazandibi ve fırında sütlaç 8.50 yanımdaki para yetmeyeceğinden kazandibi aldım. Eve gittim açtım kokusu iğrenç üstünde sarı bir sıvı. Değiştirmeye gittim. (BİM eve 10 dakika uzaklıkta) kadın elimde tatlıyı gördüğü an bozuk mu dedi evet dedim fiş falan istemeden yenisini verdi.(ilk aldığım 21.07.2023 SKT ikinci verdiği 25.07.2023 SKT) eve gittim ona baktım bu da yarım bozuk bazı yerlerinde sarı dırı var falan. Cidden çok yazık. Para iadesi falan istemiyorum. Sadece insanların BİM'den böyle şeyler kalmamasını istiyorum. Bir de bunları denetlemeyen bakanlık çok ayrı. Tatlıyı 12.50 yapanlar daha da ayrı. Oy vermeye devam.

Geri
Yukarı