Bimcell kullanan var mı?

İnternetinizi gösterecek dakikanızı gösterecek bir programı yok. Rahat değil. Her yerde çekmiyor.
Bilmeden konuşuyorsun.
Arkadaşlar konu daha önce açılmış ama 2017 tarihinde ama şimdi yeni hatlar nasıldır? Merak ettim bimcell kullanan var mı? Kullanan memnun mu?
Uygulama olarak Türk telekomun uygulamasını kullanıyorsun bimcellde de.Gene TT kullanıyormuş gibi sil süpür yapabiliyorsun.Ayrıca paketleri de baya uygun.Hattın çekmesi konusuna gelecek olursak da zaten TT 'nin altyapısını kullanıyor.Ben daha hattımın çekmemesi gibi bir problem yaşamadım.(Bir tane köy hariç.)Ama merkezde ya da ilçede yaşadığınızı varsayarak konuştum.

Bilmeden konuşuyorsun.

Uygulama olarak Türk telekomun uygulamasını kullanıyorsun bimcellde de.Gene TT kullanıyormuş gibi sil süpür yapabiliyorsun.Ayrıca paketleri de baya uygun.Hattın çekmesi konusuna gelecek olursak da zaten TT 'nin altyapısını kullanıyor.Ben daha hattımın çekmemesi gibi bir problem yaşamadım.(Bir tane köy hariç.)Ama merkezde ya da ilçede yaşadığınızı varsayarak konuştum.
Hocam yanlış mı anladım uygulama olarak Türk Telekom'un uygulamasını kullanabiliyor muyuz bimcellde?

Hocam yanlış mı anladım uygulama olarak Türk Telekom'un uygulamasını kullanabiliyor muyuz bimcellde?

Doğru anlamışsın. Türk Telekom'un uygulamasını kullanıyorsun. Uygulamaya giriş yapınca Türk Telekom yerine bimcell yazıyor. Ayrıca Türk Telekom'un hediyesi olan silsüpür bimcellde de kullanılıyor. Diğer sallayan arkadaşlara bakma, almak istiyorsan al. 4 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Zaten bir sıkıntı çıkarsa operatör değiştirmek, bir dilekçeye bakar.

Geri
Yukarı