BIMcell'in avantajları mı yoksa Türk Telekom'un avantajları mı daha iyi?

gpukiller31

Decapat
Selam arkadaşlar. Birkaç güne lanet olası Vodafone'dan kurtulmayı düşünüyorum. Aklımda BIMcell vardı fakat Türk Telekom'daki paket seçenekleri veya kampanyalar çok daha fazla olduğunu düşündüğüm için sormak istedim. BIMcell'de güzel kampanyalar bulunur mu, uzun vade de hangisi daha iyidir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Screenshot_2023-10-01-14-49-37-116_com.vodafone.selfservis.jpg

Vodafone'daki rezillik bu şekilde. Bu arada Türk Telekom Prime diye bir şey varmış şimdi fark ettim, o nasıl bir şey? Normal Türk Telekom'dan farkı nedir, daha mı iyi? Faturasız tarifeleri var mı?

Son düzenleme:
BİMCELL kesinlikle almayın hocam bende BİMCELL kullanıcısıyım ve sınıftan bile çekmiyor internet. Haftada 1 sil süpür yapabiliyorsunuz onda da haftalık 100 dk haftalık veya 1 ya da 2 GB internet veya gunluk 5 b internet çıkıyor. Tek iyi tarafı ucuz olması. Ben tavsiyte etmiyorum.

birde şu konuya bakabilirsiniz

BİMCELL kesinlikle almayın hocam bende BİMCELL kullanıcısıyım ve sınıftan bile çekmiyor internet. Haftada 1 sil süpür yapabiliyorsunuz onda da haftalık 100 dk haftalık veya 1 ya da 2 GB internet veya gunluk 5 b internet çıkıyor. Tek iyi tarafı ucuz olması. Ben tavsiyte etmiyorum.

Aynısı Türk Telekom için de geçerli zaten aynı altyapıyı kullanıyorlar. Türk Telekom kullanıyorum ve evde bile doğru düzgün çekmiyor internet.

Aynısı Türk Telekom için de geçerli zaten aynı altyapıyı kullanıyorlar. Türk Telekom kullanıyorum ve evde bile doğru düzgün çekmiyor internet.

birde şu konuya bakabilirsiniz
Bende dağdaki bağda bile çekiyor o nasıl olacak?

Selam arkadaşlar. Birkaç güne lanet olası Vodafone'dan kurtulmayı düşünüyorum. Aklımda BİMCELL vardı fakat Türk Telekom'daki paket seçenekleri veya kampanyalar çok daha fazla olduğunu düşündüğüm için sormak istedim. BİMCELL'de güzel kampanyalar bulunur mu, uzun vade de hangisi daha iyidir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1963766

Vodafone'daki rezillik bu şekilde. Bu arada Türk Telekom Prime diye bir şey varmış şimdi fark ettim, o nasıl bir şey? Normal Türk Telekom'dan farkı nedir, daha mı iyi? Faturasız tarifeleri var mı?

Ben TT Prime kullanıyorum. 50GB 300 gibi bir şey şu an. Ek bir tarifeye beraber. Öncekinde 40GB 140tludi. TT al geç BİMCELL alınmaz. Birkaç senede TT mantıklı kalıyor fiyat olarak indirimleriyle.

Ben TT Prime kullanıyorum. 50GB 300 gibi bir şey şu an. Ek bir tarifeye beraber. Öncekinde 40GB 140tludi. TT al geç BİMCELL alınmaz. Birkaç senede TT mantıklı kalıyor fiyat olarak indirimleriyle.
Prime'ın faturasızı mevcut mudur hocam? Siz faturalı mı kullanıyorsunuz yoksa faturasız mı?

Geri
Yukarı