BİM'e gelen kahve dünyası sıcak çikolatayı alan oldu mu?

Merhaba arkadaşlar. BİM'e aşağıya link olarak bıraktığım ürün gelmiş, tadı nasıl alıp beğenen oldu mu? Verilen para değer mi?
Aldım gayet güzel geçen sene mi ne almıştım 20TL fiyatı vardı. Hazır sıcak çikolatalar gibi değil sanki iyi cafelerde yapılanlar gibi. Öneririm.

Bu arada salep olanıda var bizim burada onu da öneririm tadı iyi onun da.

Merhaba arkadaşlar. BİM'e aşağıya link olarak bıraktığım ürün gelmiş, tadı nasıl alıp beğenen oldu mu? Verilen para değer mi?

Ben aldım. Kahve dünyası kalitesi yoktu sticker yapıştırmışlar gibiydi dolgun bir aroma bırakımıyor daha çok çikolata koklattırıyor gibiydi. Nestlenin sıcak çikolatası daha iyi fakat yemek zevkleri değişebilir.

Kahve Dünyası dahil bir sürü sıcak çikolata denedim, Nestle'ninki gibi sütlü çikolata tadı veren yok, tavsiye etmem.

Ben aldım. Kahve dünyası kalitesi yoktu sticker yapıştırmışlar gibiydi dolgun bir aroma bırakımıyor daha çok çikolata koklattırıyor gibiydi. Nestlenin sıcak çikolatası daha iyi fakat yemek zevkleri değişebilir.
Ben geçen sene aldım belki tarifi ve ya yaptırdıkları firmayı değiştirmişlerdir. Benim içtiğim güzeldi.

Geri
Yukarı