Binance doğrulama gerekli mi?

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Binance uygulamasında 2 tür doğrulama olduğunu gördüm. Temel ve özeldi yanlış hatırlamıyorsam. T.C. kimlik ve doğum tarihimi gerektiren ilk doğrulamayı yaptım. Diğerini yapmama gerek var mı? Ayrıca TL çekmek istersem bunu banka kartımla yapabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Binance uygulamasında 2 tür doğrulama olduğunu gördüm. Temel ve özeldi yanlış hatırlamıyorsam. T.C. Kimlik ve doğum tarihimi gerektiren ilk doğrulamayı yaptım. Diğerini yapmama gerek var mı? Ayrıca TL çekmek istersem bunu banka kartımla yapabilir miyim? Teşekkürler.

Hocam ben iki doğrulamayı da yapmanızı tavsiye ederim, evet çekebilirsiniz ama Papara kullanmanızı tavsiye ederim

Binance uygulamasında 2 tür doğrulama olduğunu gördüm. Temel ve özeldi yanlış hatırlamıyorsam. T.C. kimlik ve doğum tarihimi gerektiren ilk doğrulamayı yaptım. Diğerini yapmama gerek var mı? Ayrıca TL çekmek istersem bunu banka kartımla yapabilir miyim? Teşekkürler.
Doğrulamaları yapmadan para yatıramıyorsunuz zaten. Ziraat ve Vakıf üzerinden 7/24 işlem yapabiliyorsunuz.

Papara'ya Netflix geri ödemeleri sebebiyle sempatim vardı onu kullanacağım fakat neden onu öneriyorsunuz? Özel bir sebebi var mı?

Geri
Yukarı