Bir kız bir erkeğe neden dalga geçer gibi güler?

Hocam valla nedenini bilmek zor, dilerseniz umursamayın, siz de ona gülün. Ama kafaya takmışsınız sanki biraz, bu durumda gidin kıza sorun ''Niye beni her gördüğünde gülüyorsun komik bir şey mi var?'' diye. Bunda çekinilecek bir durum yok.
Sence benden hoşlanıyor olabilir mi ?

Bence kız senin ciddiye aldığın kadar ciddi değil.
Selam da veriyor ama gördüğünde beni

Bence kız senin ciddiye aldığın kadar ciddi değil.
Bu arada tek sevdiğim DC karakteri Batman :)

Mümkün ancak düşük bir ihtimal. Dediğim gibi gidip kendisiyle bu konuyu konuşun. Ayrıca tavsiyemdir 'acaba benden hoşlanıyor mu?' düşüncesinden kurtulun çünkü bu sefer siz ondan hoşlanmaya başlarsınız ki hiç gerek yok.
Anladım.Peki ya bana yakışıklı deyip teselli etmeye çalışması?

Mümkün ancak düşük bir ihtimal. Dediğim gibi gidip kendisiyle bu konuyu konuşun. Ayrıca tavsiyemdir 'acaba benden hoşlanıyor mu?' düşüncesinden kurtulun çünkü bu sefer siz ondan hoşlanmaya başlarsınız ki hiç gerek yok.
Sınıftaki kızlara mı sorsam ?

İnsanlar hoşlandıkları kişiye karşı kendileri fark etmese bile saçma davranışlarda bulunabilir. Şahsen bir kız beni gördüğünde dalga geçer gibi gülse bunu gerçekten dalga geçmeye yormazdım, belli ilgileniyor ama sen de dalgaya vurup yakınlık, sohbet kurmaya başla.

Flört etmeye başlamadan önce biraz tanımaya başlamak, ilgil alanlarını vb. öğrenmek iyidir. Zaten bu süreçte de kızın senden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamış olursun.

Geri
Yukarı