Bir kız ile nasıl arkadaş olunur?

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir tane kız var aynı okuldayız (bir alt sınıfta) kız ile ev güzergahlarımız aynı, aynı otobüste eve gidiyoruz aynı yolu kullanıyoruz.

3-4 gündür ben bu kızdan hoşlanıyorum. Kıza bakınca kendime tam uyduruyorum ama bir türlü kızla tanışamadım. Tipten kaybettiğimi düşünerek kıza hiç yanaşmadım. Her geçen gün içim içimi yiyor ben bu kız ile nasıl tanışabilirim? Ortak arkadaşımız yok

Benim için şu an önemli olan onunla sevgili olmak falan değil onunla arkadaş olabilmek, bu kız ile nasıl arkadaş olabilirim?

Hep 3'lü kız grubu olarak dolaşıyorlar, sadece eve giderken otobüste ve ev güzergahında tek başına.

Kaybetme korkusundan dolayı bu kadar geride duruyorsun. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli dercesine. Ya uzaktan sevmeyi kabulleneceksin, ya da geri tepme veya reddetme gibi hayatın doğal akışında bulunan ihtimalleri göz önünde bulundurup kabullenerek karşısına çıkacaksın. Bu şekilde hiç bir şansın yok ama, o şekilde en azından bir şansın var. Ayriyeten, söylemezsen eğer, bu ateş sönmeyecek. Söylersen ve seni reddederse, gene bir süre sonra kurtulursun.

Söyle ve bitsin gitsin, zor değil bak harbi diyorum. Terslerse de "denemedim" demezsin en azından.

Bence kızı birkaç gün takip et hal hareketlerine bak ve eğer kendini hazır hissediyorsan ve bu kız bana göre diyorsan ''Selam'' diyerek yanına yaklaş ve konuşmaya gayret et. Hayatından okuldan derslerden ve genel şeylerden sor ve yanıt almaya bak. Seni terslemeyecektir. :)

Geri
Yukarı