Bir kızla nasıl tanışılır?

Kıza ne kadar aşık olduğumu arkadaşlarım bilir :) kız birazcık yalnız zaten. Para da var sıkıntı yok.

Biraz hanımcı olun ama yoksa değersiz hisseder sonunuz Volkan gibi olur.

Dosya Ekleri

• volkan.jpg
    volkan.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 15
@Melih0192 hanımcı olmak hiçbir işe yaramıyor hocam onu diyen kızlar emin ol kendi ne istiyor bilmiyor mesela geçen bir video çıktı eşim neden hanımcı olduğu çok seviyorum diye. Sonra kadın yurtdışına gidince eşinden ayrı bir şekilde hpv aşısı yapmış ki hpv de cinsel yolla bulaşan bir hastalık her kadın böyledir demiyorum ama hiçbir kadına çekici falan gelmiyor en feministine kadar.

@Melih0192 hanımcı olmak hiçbir işe yaramıyor hocam onu diyen kızlar emin ol kendi ne istiyor bilmiyor mesela geçen bir video çıktı eşim neden hanımcı olduğu çok seviyorum diye. Sonra kadın yurt dışına gidince eşinden ayrı bir şekilde hpv aşısı yapmış ki hpv de cinsel yolla bulaşan bir hastalık her kadın böyledir demiyorum ama hiçbir kadına çekici falan gelmiyor en feministine kadar.

Hocam hanımcılığında bir sınırı olacak ama genelde hanımcılıkla mutlu oluyor kızlar o yüzden dedim tabii ki para ve hediyeler daha mutlu edecektir.

Geri
Yukarı