Bir şey çiğneyince vücudun sol tarafına cızlama gelmesi

"ForR"

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu gün sabahtan beri bu garip şey oluyor. 1 saat bekliyorum bir şey çiğniyorum. Anında çenemden başlayarak sonra omuz ve sonra da koluma bir cızlama geliyor ve biraz acı veriyor. Bu bir hastalık mı? İlk kez bugün yaşamaya başladım 5 kez falan oldu. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Çeneni fazla sıktıysan diş köklerine zarar vermiş olabilirsin. Ve bu kökler tüm vücuda direkt bağlı :) O yüzden dişte iltihap olunca çok sıkıntı :)

Burada doktor var mı bilmem ama Sağlık Ocağı'na başvur. Orada aile hekimin gerekli görürse hastaneye gidersin.

Hemen telefonunu açıp pazartesine randevu alıyorsun, sağlık ocağına gidiyorsun. Burada ne dersek boş. Doktor da yüzüne bakıp teşhis koymayacak. Bir şeyler isteyecek. Burada doktor olsa da çözümün olmaz.

Son düzenleme:
Hocam dişinle ilgili bir sorun çok büyük ihtimalle. Anneminde dişi sıkıntılıydı bir şey çiğnemeye çalıştığında bütün sağ tarafı sızlıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı