Yazılım BitDefender bireysel antivirüste %50 indirim

SARAÇLI

Hectopat
Yer
Balıkesir
BitDefender bireysel antivirüslerde %50 indirim.

1713786497576.png

1713786962545.png

Son düzenleme:
Hiç virüs programı kullanmadım bugüne kadar sıkıntı yaşamadım bence bu tarz programlar PC çok anlamayan her şeye tıklayan saçma sapan EXE dosyalarını indirenlere lazım gerçi onlarda artık Windows Defender yeterli oluyor.

Evet aslında crackli bir dosya indirmek istesek bile VirusTotal gibi siteler ile ayakta kalıyoruz 10 yaşında çocuğun eline verilmeyecekse boşu boşuna RAM kullanıp arka planda veri toplamasına gerek yok diye düşünüyorum.

Evet aslında crackli bir dosya indirmek istesek bile VirusTotal gibi siteler ile ayakta kalıyoruz 10 yaşında çocuğun eline verilmeyecekse boşu boşuna RAM kullanıp arka planda veri toplamasına gerek yok diye düşünüyorum.

Crack olsa da sıkıntı olmaz şöyle anlatayım katılımsız programları güvenilir yerden indirirseniz sıkıntı kalmaz ben yaşamadım bugüne kadar bence en çok şu saçma sapan EXE'lerden geliyor insanın başına arkadaşım RDR2 Online para hilesi için program indirdi EXE dosyasını açtı ve 1 dk olmadan Epic Games şifresini değiştirdiler hemen tam tarama yaptık 5 tane virüs buldu sildik bu tarz şeylerde başına gelebilir insanların genelde.

Bat dosyaları birçok yere saklanabiliyor, yemek ağır sonuçlanır.

Zamlanmış geçen aylara göre...

Yeni konular

Geri
Yukarı