BitDefender çok hızlı tarıyor

ayyildiz2210

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, 4 gündür BitDefender kullanmaktayım(deneme sürümü) ilk sistem taramalarım 1800000 civarında dosya bulurken (1.30 saatte) bugün tam tarama yaptırdığımda 450000 dosya buldu ve 5 dk bile sürmedi bu durum normal midir?

Bir de bu aralar internetten çok dosya indirmiştim bu durumu bir virüs yapıyor olamaz değil mi?

Dipnot indirdiğim dosyalar şifreli RAR dosyaları ve indirdiklerimi birkaç kez BitDefender'a tarattım(şifreleri girerek) BitDefender virüs bulmadı bu dosyalarda virüs yoktur değil mi?

Dipnot 2: Bu dosyalar aslında PS 4 üme oyun için indirdiğim dosyalardı bu dosyaları yani oyunu indirdikten sonra RAR'dan çıkar dediğimde oyun ile ilgili tüm RAR'lar ayrıştırılıp birleştiriliyor ve en son hali de oyun dosyası oluyor ve ben bu birleşmiş oyun dosyalarını BitDefender'a tarattım ve temiz diyor cidden temizdır değil mi?

Dipnot 3 bu dosyaları PS 4'e kurduğumda oyunlar açılıyor ve oynanabiliyor eğer virüs olsaydı PS 4 engellemez miydi?

@Furkan Borak acaba neden beğenmedim emojisi bıraktınız?

Son düzenleme:
Şahsi deneyimlerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki, Windows 11 kullanıyorsan, zaten 3.cü taraf antivirüs programlarına ihtiyacın yok.
Defender artık eskisi gibi beceriksiz değil.
Bir sorun olduğunda anında bunu farkediyor.
Windows 10'da bile Defender yeterlidir.
3.cü taraf yazılımlara hiç gerek yok.

Şahsi deneyimlerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki, Windows 11 kullanıyorsan, zaten 3.cü taraf antivirüs programlarına ihtiyacın yok.
Defender artık eskisi gibi beceriksiz değil.
Bir sorun olduğunda anında bunu fark ediyor.
Windows 10'da bile Defender yeterlidir.
3.cü taraf yazılımlara hiç gerek yok.

Windows 11 kullanıyorum ama BitDefender'ı şifreli RAR'ları taraması için kurmuştum fdefenderda var mı bu özellik?

Yeni konular

Geri
Yukarı