BitFenix kasa alınır mı?

Hava sirkülasyonu iyidir değil mi? Ben ayriyetten 2 adet fan daha takacağım bir de.
Hava sirkülasyonuyla ilgili sayısal bilgi göremedim ürünün sitesinde. Ama önü açık, her türlü hava alıyordur. Fanları da iş yapar illa ki. Siz de ekleyeceksiniz zaten ekstra olarak. Kasayı da önü açık bir yere konumlandırırsınız.

@Caner Uncu hocam siz sanki bu kasayı kullanıyordunuz yorumlarınız nelerdir?
Selam, kullanıyorum evet. Kasa fena değil, giriş-orta seviye sistemler için oldukça ideal. Yeteri derecede hava akışı sağlayabiliyor. Görünüm olarak da hoş. Kontrolcüsünde ekstradan fan yuvaları var. 6 taneydi yanlış hatırlamıyorsam, 4 tanesi dolu zaten. 2 tane daha takılabilir kontrolcüye.

Kasayla ilgili beğenmediğim tek nokta malzeme kalitesi. Biraz tenekemsi bir havası var. Kapaklar tam olarak oturmuyor, çizgi şeklinde boşluk kalıyor falan. Fiyatına göre güzel kasa ama. Phanteks P360A önerirdim de uçmuş gitmiş fiyatı.

Selam, kullanıyorum evet. Kasa fena değil, giriş-orta seviye sistemler için oldukça ideal. Yeteri derecede hava akışı sağlayabiliyor. Görünüm olarak da hoş. Kontrolcüsünde ekstradan fan yuvaları var. 6 taneydi yanlış hatırlamıyorsam, 4 tanesi dolu zaten. 2 tane daha takılabilir kontrolcüye.

Kasayla ilgili beğenmediğim tek nokta malzeme kalitesi. Biraz tenekemsi bir havası var. Kapaklar tam olarak oturmuyor, çizgi şeklinde boşluk kalıyor falan. Fiyatına göre güzel kasa ama. Phanteks P360A önerirdim de uçmuş gitmiş fiyatı.
2000TL fiyat bandında kalan tek adam akıllı kasa bu sanırım. Ayriyetten 2 adet fan takacağım üstüne. Umarım yeterli olur. Bilgiler için teşekkür ederim.

@Caner Uncu Kıymetli hocam benim anlamadığım şey şu; Sizin dediğiniz gibi, İleri seviye bilgisayar kasası için yetersiz. İleri seviye bir bilgisayar kasasının öne çıkan özelliği zaten hava sirkülasyonu değil mi? Ben mi yanlış biliyorum? Aydınlatırsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı