Epic Games Bitirilen oyun bedava olursa iade alınabilir mi?

ShitShotTR

Hectopat
Selamlar. Daha dün Guardians of Galaxy aldım Epic'ten. Çeşitli sitelerden bedava verileceği söyleniyor 31 Aralık'ta. Epic'in yakın zamanda bir oyunu aldığın zaman eğer bedava olursa veya indirime girerse geri iade verdiğini biliyorum. Ama merak ettiğim şey şu: Ben bu oyunu şimdi oynasam hatta bitirene kadar oynasam, daha sonra Epic bana geri iade yapar mı eğer bedava verirse?

Selam. Daha dün guardians of Galaxy aldım Epic'ten. Çeşitli sitelerden bedava verileceği söyleniyor 31 Aralık'ta. Epic'in yakın zamanda bir oyunu aldığın zaman eğer bedava olursa veya indirime girerse iade verdiğini biliyorum. Ama merak ettiğim şey şu: Ben bu oyunu şimdi oynasam hatta bitirene kadar oynasam, daha sonra Epic bana iade yapar mı eğer bedava verirse?

Eğer belirli bir saati geçtiyse vermiyor sanırım.

Yakın zamanda ücretsiz verileceğini düşünüyorsanız neden riske edip oynayasınız ki? İade edin, bekleyin ücretsiz olmazsa da indirimler bitmeden tekrardan alır oynarsınız.
Zaten yakın zamanda ücretsiz olursa iadeyi Epic kendisi veriyor. Benim sorum eğer bu durum oyunu bitirsem de geçerli diye miydi. Çünkü haftasonu oynamak için almıştım.

Zaten yakın zamanda ücretsiz olursa iadeyi Epic kendisi veriyor. Benim sorum eğer bu durum oyunu bitirsem de geçerli diye miydi? Çünkü hafta sonu oynamak için almıştım.

Estağfirullah canım oyunu 1 kere bitirmişin lafı mı olur, hatta 2-3 kere bitir 50 100 saat oyna verir epik amcam(!)

Selamlar. Daha dün Guardians of Galaxy aldım Epic'ten. Çeşitli sitelerden bedava verileceği söyleniyor 31 Aralık'ta. Epic'in yakın zamanda bir oyunu aldığın zaman eğer bedava olursa veya indirime girerse geri iade verdiğini biliyorum. Ama merak ettiğim şey şu: Ben bu oyunu şimdi oynasam hatta bitirene kadar oynasam, daha sonra Epic bana geri iade yapar mı eğer bedava verirse?
İade edilebilir oyunlarda 14 günü veya oyunda 2 saat oynama süresini geçirmezsen iade edebiliyorsun. Yani oyunu 2 saat oynadıysan iade edemiyorsun veya hiç oynamadıysan 14 gün içinde iade edebilirsin.

Geri
Yukarı