BlackShark V2 X USB kulaklıkta ses kartı bulunuyor mu?

Hocam bu da jaklı olması lazım. Sadece bağlantı bilgisi yanlış girilmiş. V2X modellerinde ses kartı bulunmuyor.

Hocam bu konu hakkında yabancı bir kanalın videosunu gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni çıkarmışlar sanırsam.

Hocam bu konu hakkında yabancı bir kanalın videosunu gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni çıkarmışlar sanırsam.

Sağ olun hocam. Bilmiyordum öğrenmiş oldum. Ama genelde USB kulaklıklar içinde ses kartıyla birlikte gelir. Ses kartının ne kadar kaliteli olacağını kesitrmek zor. Eğer iyi bir ses sunuyorsa alınabilir ama harici kaliteli bir ses kartı olan kullanıcı için gereksiz bir ürün.

Sağ olun hocam. Bilmiyordum öğrenmiş oldum. Ama genelde USB kulaklıklar içinde ses kartıyla birlikte gelir. Ses kartının ne kadar kaliteli olacağını kesitrmek zor. Eğer iyi bir ses sunuyorsa alınabilir ama harici kaliteli bir ses kartı olan kullanıcı için gereksiz bir ürün.

Hocam mesela kulaklığın ses kartı yerine kendi anakartımızın ses yongasını kullanmanın bir yöntemi var mıdır? Bu kulaklığın ses kartı iyi değilse kendiminkini kullanmayı düşünüyorum.

Hocam mesela kulaklığın ses kartı yerine kendi anakartımızın ses yongasını kullanmanın bir yöntemi var mıdır? Bu kulaklığın ses kartı iyi değilse kendiminkini kullanmayı düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla yok hocam. Eğer HyperX Cloud2'de olduğu gibi bir ses kartı sistemi olsaydı olabilirdi ama öyle olmadığı için olması mümkün gözükmüyor.

Geri
Yukarı