Çözüldü Bom oyunu akış diyagramı sorusu nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilhami Yeşil

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.

Bom oyunun akış diyagramı lazım, mantık olarak bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Buraya kadar aynı fikirdeyiz de, akış olarak ne yapmalıyız onu soruyorum. Başla'dan itibaren.
Madem ilgilenmiyorsunuz, neden Bilgisayar Programcılığı/Ağ ve İnternet Teknolojileri bölümü seçtiniz ki?

Ekran Görüntüsü - 2022-12-31 21-25-58.png
Buraya kadar aynı fikirdeyiz de, akış olarak ne yapmalıyız onu soruyorum. Başla'dan itibaren.
Madem ilgilenmiyorsunuz, neden Bilgisayar Programcılığı/Ağ ve İnternet Teknolojileri bölümü seçtiniz ki?

Ekran Görüntüsü - 2022-12-31 21-25-58.png

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1619454
Kusura bakmayın anamızın karnında öğrenmedik, 1 sınıfız hoca final sorusu olarak verdiği için mantık yürüttük ama bir yola varamadık. Cevap için de teşekkürler.

Kusura bakmayın anamızın karnında öğrenmedik. 1. sınıfız ve hoca final sorusu olarak verdiği için mantık yürüttük ama bir yola varamadık. Cevap için de teşekkürler.
Bir hatayı düzelttim. Algoritma sonlu olması gerektiği için 100'e kadar saydırdım. Sayfayı yenilerseniz düzeltilmiş diyagrama erişebilirsiniz.

Yeniledim fakat göremedim.
Sayıya A dedim, ilk başta ekrana 1'i yazmadan toplayıp 2'yi gösteriyordu. Düzeltilmiş halinde önce 1'i gösteriyor sonra 2'yi topluyor. Bom oyununu bildiğinizi varsayarak ne olduğuna değinmedim. 10'du galiba bom denilen sayı ben 5 yaptım. Eğer 10'sa düzeltir öyle sınavınızı verirsiniz.

Geri
Yukarı