Boralo'nun kullandığı mob_picker ve stone convertor modu nereden indirilir?

eternal41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Boralo'nun videosunda mob picker ve stone convertor kullandığını biliyorsunuzdur fakat uzun süredir o 2 modu arıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim, o modları nereden bulabileceğimi veya link vb. yardım ederseniz çok sevinirim çünkü Boralo o modların özel olduğunu söylemedi ama çok araştırdım hiç bulamadım. Bana yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.

Modun gösterildiği videoyu atar mısınız?
Merhaba yardımınız için teşekkür ederim hemen atıyorum bu örnek zaten hemen hemen her videosunda kullanıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunda 5:47 saniyesine gidip sandığı açtığında 2 tane beyaz çubuk ve 1 tane gri bişey var sizde göreceksiniz.

Merhaba yardımınız için teşekkür ederim hemen atıyorum bu örnek zaten hemen hemen her videosunda kullanıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videosunda 5:47 saniyesine gidip sandığı açtığında 2 tane beyaz çubuk ve 1 tane gri bir şey var sizde göreceksiniz.

Hocam mod özel olabilir çünkü hiçbir yerde bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı