Borderlands 3 "EMP.dll" hatası veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

berkays55

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Borderlands 3 var bende, 3-4 gündür de sıkıntısız oynuyordum. Fakat bugün oyuna girmek istediğimde böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den aldıysanız oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.
Hayır, arkadaşımın taşınabilir harddiskinin içinden kurdum bilgisayarıma, C dosyasına yani. 3-4 gündür böyle bir hata yoktu, bir anda ortaya çıktı.

Arkadaşlar merhaba. Borderlands 3 var bende, 3-4 gündür de sıkıntısız oynuyordum. Fakat bugün oyuna girmek istediğimde böyle bir hata alıyorum. Sebebi ne olabilir?
Eki Görüntüle 695947

Sanki crack kullanıyorsun gibi çünkü Steam ya da Epic kısayolları yönetici olarak çalıştır olarak ayarlamıyor.

Sorunu oyunun korsan olmasına vuracağım. Özellikle internetten değil de bir harici diskten kopyalamanız bu ihtimali artırıyor. Zaten burada da korsana destek vermiyoruz.

Sanki crack kullanıyorsun gibi çünkü Steam ya da Epic kısayolları yönetici olarak çalıştır olarak ayarlamıyor.
Evet, oyun orijinal değil zaten. Fitgirl'in cracklediği son sürüm. Şu anda BD3 alabilecek param yok, yoksa orijinal oyununu alırdım.

Evet, oyun orijinal değil zaten. FitGirl'in cracklediği son sürüm. Şu anda BD3 alabilecek param yok, yoksa orijinal oyununu alırdım.

Hocam korsan kullanıyorsan bunlara katlanmak zorundasın ama indirimlerde falan ucuza bulabilirsin. Ayrıten korsana destek yoktur!

Oyunun orijinalini tercih edip sorun yaşarsanız, burada konu açabilirsiniz. Yardımcı oluruz.

Korsana destek vermiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı