Boş port olmamasına çözüm önerisi

yakisikli

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller. Türk Telekom kullanıyordum. Aynı binanın 2. katından 4. katına taşındığım sırada nakil talebinde bulundum. Ancak nakil sırasında portum başkasına verildi(başka bir ihtimal yok.). Tüketici hakem heyeti'ne de başvurmama rağmen herhangi bir çözüm sunulmadı. İki ay nakil bekledikten sonra sözleşmemi iptal ettirdim. Port için dilekçe verdim. Ancak benden önce dilekçe veren 3-4 kullanıcı daha var. Acaba nasıl en hızlı şekilde port açtırabilirim veya internet bağlatabilirim? D-Smart Net önermeyin. Saha dolabına olan mesafem: 140 metre. Altyapım en fazla 75Mbps destekliyor.

Merhaba, iyi sosyaller. Türk Telekom kullanıyordum. Aynı binanın 2. katından 4. katına taşındığım sırada nakil talebinde bulundum. Ancak nakil sırasında portum başkasına verildi(başka bir ihtimal yok.). Tüketici hakem heyeti'ne de başvurmama rağmen herhangi bir çözüm sunulmadı. İki ay nakil bekledikten sonra sözleşmemi iptal ettirdim. Port için dilekçe verdim. Ancak benden önce dilekçe veren 3-4 kullanıcı daha var. Acaba nasıl en hızlı şekilde port açtırabilirim veya internet bağlatabilirim? D-Smart Net önermeyin. Saha dolabına olan mesafem: 140 metre. Altyapım en fazla 75Mbps destekliyor.

Başka operatöre sor ben bağlatırken TT yok demişti Vodafone var demişti ve Vodafone bağlamıştı.

Hocam, Millenicom, TurkNet, Netspeed, Super Online, Vodafone hepsine sorun. Yok derlerse, yapacak bir şey yok.

Merhaba, iyi sosyaller. Türk Telekom kullanıyordum. Aynı binanın 2. katından 4. katına taşındığım sırada nakil talebinde bulundum. Ancak nakil sırasında portum başkasına verildi(başka bir ihtimal yok.). Tüketici hakem heyeti'ne de başvurmama rağmen herhangi bir çözüm sunulmadı. İki ay nakil bekledikten sonra sözleşmemi iptal ettirdim. Port için dilekçe verdim. Ancak benden önce dilekçe veren 3-4 kullanıcı daha var. Acaba nasıl en hızlı şekilde port açtırabilirim veya internet bağlatabilirim? D-smart net önermeyin. Saha dolabına olan mesafem: 140 metre. Altyapım en fazla 75Mbps destekliyor.

Aynı sorunun farklı bir versiyonuyla 4 aydır uğraşıyorum. Fakat herhangi bir çözümünü bulamadım. Karşı dairenin numarasıyla altyapı sorguladığımda 50 Mbps verilebilir olarak gözüküyor ama bana gelince port yok. TurkNet'e her yazdığımda aynı cevap geliyor. BTK'ya da şikayet etsem de bir sonuç gelmedi.

Hocam evinize telefon bağlattırmayı deneyin bildiğim kadarıyla Mert Kuşkapan'ın videosunda bundan bahsediliyordu. Ev telefonu çektirince en azından adsl hizmet alabiliyorsunuz. Deneyip geri dönerseniz foruma katkımız olur belki.

Hocam evinize telefon bağlattırmayı deneyin bildiğim kadarıyla Mert Kuşkapan'ın videosunda bundan bahsediliyordu. Ev telefonu çektirince en azından adsl hizmet alabiliyorsunuz. Deneyip geri dönerseniz foruma katkımız olur belki.
Hocam öneriniz için teşekkürler. Ancak ev telefonu bağlatma yöntemi de işe yaramadı. Sanırım şu an için tek yol beklemek.

Geri
Yukarı