Bozuk kreatin nasıl anlaşılır?

Youne

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Elimde 2 adet kreatin var. 2'sini de yeni aldım fakat siyah kutulu (sol) olanda biraz kötü bir koku var ve şekli o şekilde, tat olarak hemen hemen 2'si de aynı fakat siyah olan hem o pürüzlenme midir nedir ondan dolayı gözüme çok fazla takılıyor. Sizce 2'si de normal mi yoksa bahsettiğim siyahta bir şeyler var mı sizce?

Dosya Ekleri

• IMG-20221206-WA0024.jpeg
    IMG-20221206-WA0024.jpeg
    112,9 KB · Görüntüleme: 690
Son düzenleyen: Moderatör:
Markaları ve son kullanma tarihleri nedir? Kreatinler arası böyle ufak şeyler bildiğim kadarıyla olabilir. Zaten kreatinler hem yüksek sıcaklıklara dayanır, hem de ortalama 4 sene dayanabilir. Tadının kötü olması ya tatlandırıcıdandır, ya da daha dandiktir. Mesela ben protein tozu olarak Fellas kullanıyorum fakat tadı o kadar güzel değil, belki başka marka daha güzeldir, örnek olarak söyledim.

Markaları ve son kullanma tarihleri nedir? Kreatinler arası böyle ufak şeyler bildiğim kadarıyla olabilir. Zaten kreatinler hem yüksek sıcaklıklara dayanır, hem de ortalama 4 sene dayanabilir. Tadının kötü olması ya tatlandırıcıdandır, ya da daha dandiktir. Mesela ben protein tozu olarak fellas kullanıyorum fakat tadı o kadar güzel değil, belki başka marka daha güzeldir, örnek olarak söyledim.

2 sininde tarihi 2024 biri bigbang beyaz ve sıkıntısı olmayan, diğeri torqnutrition siyah olan.

HIQ'dan 2026 SKT'li Creatine aldım ve uygun koşullarda sakladım. Tatta bir şey yok ama arkadaşın dediği gibi kötü bir koku var creatinede. Bu bir sorun mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı