Çözüldü Brawl Stars hesabına giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hasİhtiyar

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hala hesabımı alamadım. Gmail'i hatırlıyorum, şifreyi hatırlamıyorum. Kurtarma e-postası ve telefon numarası da yok. Nasıl geri girebilirim? 20877 kupalı hesabın gitti 5 senedir oynuyordum.

Çözüm
Canlı desteğe nasıl ulaşırım
Oyunda ana menüde Sağ üstteki 3 çizgiye basın.
Ayarlar tuşuna basın.
Yardım ve Destek tuşuna basın.
1691528247646.png

Sağ üstten mesaj tuşuna basın.
1691528331557.png

Mesaj bırak'a basın sonra ise orda size seçenekler verecek ona göre yapın.
Arkadaşlar ben hala hesabımı alamadım. Gmail'i hatırlıyorum, şifreyi hatırlamıyorum. Kurtarma e-postası ve telefon numarası da yok. Nasıl geri girebilirim? 20877 kupalı hesabın gitti 5 senedir oynuyordum.
Supercell canlı desteğe yazmayı dene. Ben bu yöntemi deneyerek 4-5 tane hesabımı kurtarmıştım.

Oyunda ana menüde sağ üstteki 3 çizgiye basın.
Ayarlar tuşuna basın.
Yardım ve destek tuşuna basın.
Eki Görüntüle 1895254
Sağ üstten mesaj tuşuna basın.
Eki Görüntüle 1895257
Mesaj bırak'a basın sonra ise orada size seçenekler verecek ona göre yapın.

Bayağı denedim maalesef diyor, olmuyor.

Bu şekilde diyor.

Screenshot_20230809-000835.png

Kulüp ismini yanlış yazdığım için olmamış şuanda girebiliyorum teşekkür ederim hocam sonunda 5 yıllık emeğini buldum Allah razı olsun☺️☺️

Kulüp ismini yanlış yazdığım için olmamış şuanda girebiliyorum teşekkür ederim hocam sonunda 5 yıllık emeğini buldum Allah razı olsun☺️☺️

Son düzenleme:
Bayağı denedim maalesef diyor, olmuyor.

Bu şekilde diyor.

Eki Görüntüle 1895266

Kulüp ismini yanlış yazdığım için olmamış şu anda girebiliyorum teşekkür ederim hocam sonunda 5 yıllık emeğini buldum Allah razı olsun☺️☺️

Kulüp ismini yanlış yazdığım için olmamış şu anda girebiliyorum teşekkür ederim hocam sonunda 5 yıllık emeğini buldum Allah razı olsun☺️☺️

Hocam ben kulüp ismini doğru yazıyorum olmuyor yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı