"Bu klasöre erişim izniniz yok" uyarısı

• Konuyu başlatan Vady
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 78

Vady

Picopat
Daha fazla  
Dün akşam ikisini de sadece denemek için biri oyunindirvip'den diğeri FitGirl'den Terraria ve Sifu yükledim. Hadi arkadaşımla biraz Terraria girelim bir şey olmaz sonra zaten sileriz dedik. İnternetten baktık nasıl cracklenmiş Terraria'da Online oynanır diye, Hamachi gerekiyormuş falan filan, indirdim ben Hamachi'yi, sonra da boş ver uğraşmayalım falan deyip silmeyi denedim, harici SSD'me indiriliydi Terraria da Sifu da Hamachi de. Hamachi ınstaller'ı silmeyi deneyince şu tür bir uyarı geldi, (Denetim Masası'ndan da silinmedi, ilk ınstaller'ı silmek istedim)

1688206803011.png

Sonra yine bir silmeyi denedim PC dondu, imleç falan hareket ediyor, Discord'dan ses geliyor ama hiçbir şey açılmıyor. Neyse taştan kapatıp açtım düzeldi ama ben o harici SSD'mde bir şey silmeye veya SSD'me bir şey indirmeye çalıştığımda aynı uyarıyı veriyordu, bir klasörü açmak istediğimde de böyle bir uyarı veriyordu.

images-10.png

Ve son olarak, Steam'de harici diskimde olan bütün oyunlar gitmişti, silinmemişti ama Steam o oyunları algılamıyordu, ben depolama kısmından harici disk oyunları aktifleştirmek mi denir ne deniyorsa artık yaptım ve Steam düzeldi fakat Epic Games'te de aynısı olmuştu, yüklendiğinde dogrula hatası veriyordu, Epic Games Steam kadar gelişmiş olmadığından Epic'ten indirdiklerimi yeniden yüklemek zorunda kaldım. Şöyle ki ben bu sorunların hepsini hallettim, dosyaları silebiliyorum, bir şey kaydedebiliyorum dosyaları açabiliyorum. Önce D diskindeki bütün crack oyunları sildim, Sifu, Terraria, Hamachi falan kalmadı hiçbiri, inine cinine kadar sildim. Windows Defender ile taraftır virüs ve kötü yazılım silme aracını kullandım vb. virüs çıkmadı. Bu sorunlar sizce neden olmuş olabilir? Crack yüzünden falan mı? (korsana destek yok demeyin rica edersem çünkü ben de sadece denemek için, indirimleri beklerken yükledim crack oyunları. Özür dilerim biraz uzun oldu sanırım🙂

Geri
Yukarı