Bu Konuda Technopat Sosyal'in Özelliklerini Deneyebilirsiniz

Ban yersem yiyeceğim artık yapacak bir şey yok konu bulamadım.

Sirf şu 11.0 için PS4 alacam galiba, fena ikna etti beni. Ne dersin, alinir mi? Ban için tereddüt edersen (doğal olarak) beğendim (mantıklı) veya beğenmedim (mantıksız) bırakabilirsin.
Yok kankam yazarım ya yiyersek hep birlikte yiyelim 😀

Bütün kütüphanenin bedavaya elinizin altına bedavaya geldiğini, oyunlara Türkçe yama yapabileceğinizi, oyunlara mod kurabileceğinizi, PS1-PS2 ve diğer konsolların oyunlarını da oynayabileceğinizi (hatta bunlara da Türkçe yama kuruluyor profil mesajı banım açılınca söylerim), 30 Fps olan oyunlarda Fps kilidini kaldırarak 60 Fps alabileceğinizi ve daha sayamayacağım bir çok avantajı düşünün. Hatta bir tane de kırık PS3 alırsınız tadından yenmez.

Bütün kütüphanenin bedavaya elinizin altına bedavaya geldiğini, oyunlara Türkçe yama yapabileceğinizi, oyunlara mod kurabileceğinizi, PS1-PS2 ve diğer konsolların oyunlarını da oynayabileceğinizi (hatta bunlara da Türkçe yama kuruluyor profil mesajı banım açılınca söylerim), 30 FPS olan oyunlarda FPS kilidini kaldırarak 60 FPS alabileceğinizi ve daha sayamayacağım birçok avantajı düşünün. Hatta bir tane de kırık PS3 alırsınız tadından yenmez.

Olay ne hocam.

Bütün kütüphanenin bedavaya elinizin altına bedavaya geldiğini, oyunlara Türkçe yama yapabileceğinizi, oyunlara mod kurabileceğinizi, PS1-PS2 ve diğer konsolların oyunlarını da oynayabileceğinizi (hatta bunlara da Türkçe yama kuruluyor profil mesajı banım açılınca söylerim), 30 Fps olan oyunlarda Fps kilidini kaldırarak 60 Fps alabileceğinizi ve daha sayamayacağım bir çok avantajı düşünün. Hatta bir tane de kırık PS3 alırsınız tadından yenmez.
9.0 arayıp bulamadıktan sonra Series S'e yöneldim ama şu haber inanılmaz mutlu etti. Sanırım PS4 çekeceğim, yine de Series S içinde pay bırakayım çok hızlı karar değişiyorum çünkü.

9.0 arayıp bulamadıktan sonra Series S'e yöneldim ama şu haber inanılmaz mutlu etti. Sanırım PS4 çekeceğim, yine de Series S içinde pay bırakayım çok hızlı karar değişiyorum çünkü.
Oynayacağınız oyunlara göre değişir. Online oyunlar için Series S daha mnatıklıyken hikâyeli oyunlar için PS4 daha mantıklıdır. Yok taş devrinden kalma HDD varmış falan gibi laflar takmaya değmez ciddi söylüyorum. Elimde hem PS3 hem PS5 var, aradaki farkı anlatmama gerek yoktur fakat ikisinden de hemen hemen aynı keyfi alıyorum.

Yukarda da yazılarım birbirine girmiş kusura bakmayın kafam pek iyi değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video da yardımcı olur bugün karşıma çıktı izledim benim de canım bir tane kırık PS4 çekti valla yalan yok.

Bir aralar Xbox Series S'ci bir tayfa vardı halen eskisi gibi olmasa da varlar asla bir şey dedirttirmiyorlar.
Doğru argümanlar ile savunduğunuz vakit hiçbir şey diyemezler derlerse de beni etiketleyin. Zaten PS4'ü içerisinde bulunan başyapıt özel oyunları için övüyoruz Online oyunlarda vs. elbette Series S daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı