Bu Saaten Sonra İPhone 5S Alınır mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir problemim yok fakat saat 12 olmadan %20'ydi bugün şarjım. Garantisi de bitti.

Şimdi hazır batarya problemi de varken uzun süredir geçmek istediğim iPhone'a geçiş yapmayı düşünüyorum asıl olarak. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung S3 güzel bir telefondur. Ben de 1,5 sene kullandım ama şuan iPhone 5S kullanıyorum (kasım ayında aldım). Parasal bir sıkıntın yoksa yada ben telefona para vereceğim birazda havam olsun diyorsan iPhone 5S alınır. Kullandığında Samsung S3 ile iPhone 5S arasındaki farkı hissedeceksin.

Zaten ben dayım iPhone kullanmaya başladığından beri iPhone istiyorum. :p Uzay Grisi 16 GB yeter değil mi bir gence?

16 GB ideal ama çok fazla uygulama yüklerim dersen 32 GB almanda fayda var.

Zaten ben dayım iPhone kullanmaya başladığından beri iPhone istiyorum. :p Uzay Grisi 16 GB yeter değil mi bir gence?

Yeter. Ama ben iPhone'ları nedense sevmiyorum. Daha doğrusu Apple'a karşı bir antipatim var. Onun yerine Windows Phone ve Touchwiz Nature 2.0 daha çok hoşuma gidiyor. :)

Peder, doğum günü hediyesi maksadına, Amerika'dan gelen arkadaşına sipariş etmiş. 1700 TL'ye mâl oldu. Açıkçası Galaxy S3'ün hardcore kullanıcısıydım. Ama iPhone bir başka. Zaten 5S en az 2 sene rahat rahat götürür. Bence almalısın dostum. Apple genelde, ekim gibi tanıtıyor yeni telefonlarını. Bu işin sonu yok. Yenisi çıkıyor, 2500 TL oluyor, fiyatı biraz insin alırım diyorsun, sonra diğer telefon çıkmasına az kaldı o zaman alırım diyorsun. Kısır döngü oluyor.
TouchID, işlemci, akıcılık, kullanım rahatlığı olarak tavsiye ederim. 2 gündür kullanıyorum. Androidden sonra ios çok iyi geldi.

Çok müzik atmadıktan, kullanmayacağın bir torba uygulamayı indirmedikten, video depolamadıktan sonra 16 GB yeter. Ama 32 GB her koşulda yeter. Ben iPad kullanıyorum 16 GB onu bile yettiriyorum, tamamen sana kalmış.

Tabiki alinir. 5S gercekten guclu bir donanima sahip. Kaldi ki yeni iPhone icin en az 6 ay gibi bir sure var tabi bu sene acilan Apple Store ile ulkemize daha erken gelecektir yeni iPhonelar. Bu en az 7-8 ay guncel bir telefonunuz olacak demek ki her sene yeni model cikartan bir telefon icin hicte az bir sure degil.

En basiti o kilit tuşu bile iPhone almama sebep olacak, fakat bir yandan da S5 çok dikkat çekiyor su geçirmez özelliği ile. Tamamıyla kararsızım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı