Buds 2 Pro ne ile şarj edilir?

FideLity

Kilopat
Daha fazla  
Kutudan sadece çift tarafı C-Type kablo çıktı nasıl şarj ediliyor bu düşük seviye kulaklık olmadığı için önüme gelen adaptörü de kullanmak istemiyorum. C-Type hızlı şarj adaptörü var onunla şarj etsem olur mu? Reddit'te hızlı şarj değil normal şarj adaptörü 5V 1A kullanın falan diyorlar aslı astarı nedir?

Kutudan sadece çift tarafı C-Type kablo çıktı nasıl şarj ediliyor bu düşük seviye kulaklık olmadığı için önüme gelen adaptörü de kullanmak istemiyorum. C-Type hızlı şarj adaptörü var onunla şarj etsem olur mu? Reddit'te hızlı şarj değil normal şarj adaptörü 5V 1A kullanın falan diyorlar aslı astarı nedir?
Samsung sarj aleti yada kaliteli normal bir sarj aleti kullan. O kadar pinpirik olmaya gerek yok. Watt önemsiz.

Samsung sarj aleti yada kaliteli normal bir sarj aleti kullan. O kadar pinpirik olmaya gerek yok. Watt önemsiz.

Elimde şu özellikte bir adaptör var Samsun değil. Olur mu?

20 Watt Quick Charge adaptör
Nominal Giriş: 100-240 V = 50/60Hz 05A Nominal Çıkış: 5 V, 3Aor9V, 222Aor 12 V, 1.67 A

Hocam Samsung şarj aletleri ile uyumlu diye biliyorum ben.
Samsung'un hızlı şarj adaptörleri olur mu?

Orayla irtibat kuracak olsam niye konu açayım hocam 😀 Forumda illa kullanan vardır neyle şarj ediyorlar onu öğrenmek istedim şuan konuyu görmediler sanırım 1-2 gün bekleyelim bakalım.
Hocam açıkçası bilgimi verdim. Yanlış yönlendirmek istemediğim için onay almak adına irtibat kurmanız iyi olur diye düşündüm.

Düzgün bir adaptör ile şarj edebilirsin. Zaten adaptörler -düzgünse- kendini cihaza göre optimize edip ona göre güç verirler.

Neyse biraz pahalı ama Samsung'un orijinal şarj aletini alacağım elimdekini kullanmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı