Bütün yazılılardan 100 almak mümkün mü?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. 2 hafta sonra sınavlar başlayacak ve benim taktir almam gerek. Şimdi arkadaşlar benim bütün sınavlardan 100 alırsam takdir alacağım. Sizce yapabilir miyim? Programlı çalışıp halledebilir miyim? Bir de arkadaşlar bizim sınıf tembel erkekler var. Beden hocası bize performansımızı halay çekerek verecekti. Saçma bir şekilde yapmadılar ve bende yapmadım. Şimdi 1.yazılı ve 2.yazılı bedenci girer mi yoksa sadece performans notları girip 1 tanesine mi 0 verir?

NOT: 9.sınıfım.

Bedenciyi yakalayın bir yerde geçin karşısına oynarsınız iki dakika hallolur o. Diğer sınavlar asıl mesele. Takdir almak için ortalama 85 olmalı iki dönemin. Eğer ilk dönem tüm sınavları fulleyerek ancak takdir alınacak durumdaysanız ben böyle bir ihtimalin olduğunu düşünmüyorum. Zaten ülkemizde nedense sınavlar çok öğrenci dostu değil :).

Bedenciyi yakalayın bir yerde geçin karşısına oynarsınız iki dakika hallolur o. Diğer sınavlar asıl mesele. Takdir almak için ortalama 85 olmalı iki dönemin. Eğer ilk dönem tüm sınavları fulleyerek ancak takdir alınacak durumdaysanız ben böyle bir ihtimalin olduğunu düşünmüyorum. Zaten ülkemizde nedense sınavlar çok öğrenci dostu değil :).
Hocam bedenci hallolmaz. Şimdi bedenci 2 adet yazılı notu 2 adet performans notu verecek demi? O zaman 1 tanesine 0 mı yazar ?

Hocam 2 dönemin 85 olmalı dediğinizi anlamadım. Yanlış dediğiniz. Bide hocam şöyle diyim benim hepsinden 100 almam gerek. Acıkcası matematik ile fizik sadece sıkıntı bide tarih. Diğerleri yapması çok basit olur.

Hocam bedenci hallolmaz. Şimdi bedenci 2 adet yazılı notu 2 adet performans notu verecek değil mi? O zaman 1 tanesine 0 mı yazar?

Beden öğretmenleri insaflıdır çoğunlukla onu bunu boş ver de sen asıl matematik kimya fizik biyoloji edebiyat bunları düşün. Köpek gibi çalış test çöz Hocalara Geldik tonguç rehber matematik falan izle. Ben 9.sınıf matematik 96 ortalama ile bitirdim 100 almak demek hocanın yapacağı kağıdın aynı çözümleriyle yapmak demek yani biraz imkansız ama bence sana ortalama 95 yeter be.

Arkadaşlar selamlar. 2 hafta sonra sınavlar başlayacak ve benim taktir almam gerek. Şimdi arkadaşlar benim bütün sınavlardan 100 alırsam takdir alacağım. Sizce yapabilir miyim? Programlı çalışıp halledebilir miyim? Bir de arkadaşlar bizim sınıf tembel erkekler var. Beden hocası bize performansımızı halay çekerek verecekti. Saçma bir şekilde yapmadılar ve bende yapmadım. Şimdi 1.yazılı ve 2.yazılı bedenci girer mi yoksa sadece performans notları girip 1 tanesine mi 0 verir?

Not: 9.sınıfım.

Çok zor bir şey ama imkansız değil sadece her derse gece gündüz çalışmak gerek ve ezberinizin de güçlü olması gerek.

Hocam şöyle notlarımı paylaşayım, 2.dönem 1.yazılı notlarım:
Biyoloji 65
Coğrafya 55
Din 66
Fizik 65
Kimya 38
Matematik 60
Sağlık bilgisi 100
Almanca 25
Temel dini bilgiler 67
Türk sosyal hayatı 100
Tarih 63
Edebiyat 85
İngilizce 50

Lisede 90 alıp ağlayan kişilerden misin hocam sende :)
Hocam babam beni öldürür. Yazın evde bilgisayarı vermez. Oyuncu bilgisayarı aldı beni öldürür :D

Çok zor bir şey ama imkansız değil sadece her derse gece gündüz çalışmak gerek ve ezberinizin de güçlü olması gerek.
Hay yaşayın hocam. Getirin gaza nolursunuz yarından itibaren başlayacam çalışmaya.

Hocam şöyle notlarımı paylaşayım, 2.dönem 1.yazılı notlarım:
Biyoloji 65.
Coğrafya 55.
Din 66.
Fizik 65.
Kimya 38.
Matematik 60.
Sağlık bilgisi 100.
Almanca 25.
Temel dini bilgiler 67.
Türk sosyal hayatı 100.
Tarih 63.
Edebiyat 85.
İngilizce 50.

Hocam babam beni öldürür. Yazın evde bilgisayarı vermez. Oyuncu bilgisayarı aldı beni öldürür :D

Hay yaşayın hocam. Getirin gaza ne olursunuz yarından itibaren başlayacağım çalışmaya.

Hevesini kırmış gibi olmayayım ama bir tık imkansızla başbaşasın. Notlarına bakarak konuşmak gerekirse takdir alamazsın. Fakat uğraştığını görürse baban da bir şey demez. Frenleri at gitsin ders çalış.

Hocam neden imkansız onu da söyleyin.

Çünkü halen internette takılıyorsun. Bir de ortalamalarının çoğu 85i geçmiyor. Örneğin matematik 60/2+100/2=30+50=80 matematikten 80 almış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı