Büyük boyutlu 125CC motosiklet önerisi

NaoP26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix g16
Meslek
Öğrenci
Boyum 200cm. Biliyorum boyum 125CC motorlar için fazlasıyla uzun fakat bu yaz motor almayı düşünüyorum 125CC için görece diğerlerine göre daha büyük boyutlu motor önerilerinizi bekliyorum.

Not1: A1 ehliyetim var.
Not2: Daha önce YBR 125 ESD kullandım.

İstediğiiz tür nedir? Cross, naked, supersport. Ben şahsi olarak cross öneririm. Uzun boylular için biçilmiş kaftan.

Crosslar hem çok hafif oldugundan zapt etmesi aşırı basit. 2 Arkadaşımda var oradan biliyorum.

Aklımda kesin bir model yok fakat naked ve racingler daha çok hoşuma gidiyor ama chopper tarzı motorlar da daha büyük bu konuda kararsız kaldım. (Cross fazla düşünmüyorum fakat öneriniz varsa dikkate alabilirim.)

Aklımda kesin bir model yok fakat naked ve racingler daha çok hoşuma gidiyor ama chopper tarzı motorlar da daha büyük bu konuda kararsız kaldım. (Cross fazla düşünmüyorum fakat öneriniz varsa dikkate alabilirim.)

Chopperlar sele uzunlugu olarak en kısa motor türlerinden birisi. Belki racing olarak bazı modeller size uygun olabilir ancak rahatlık olarak racing önermem. Anlık hevesle alıp zarar edip satan çok fazla insan var. Eger kısa mesafelerde kullanacaksanız o zaman alın derim ama yok saatlerimi harcayacağım derseniz o zaman naked ya da chopper tarzı motorlar öneririm.

Chopperlar sele uzunlugu olarak en kısa motor türlerinden birisi. Belki racing olarak bazı modeller size uygun olabilir ancak rahatlık olarak racing önermem. Anlık hevesle alıp zarar edip satan çok fazla insan var. Eger kısa mesafelerde kullanacaksanız o zaman alın derim ama yok saatlerimi harcayacağım derseniz o zaman naked ya da chopper tarzı motorlar öneririm.
Kuba Superlight 125
KTM 125 RC
Benelli TNT 125
Bu 3 model var şuan aklımda araştırma yapıyorum haricinde önerebileceğiniz modeller var mı?
(2. el olarak bakıyorum)

Küba Superlight 125
KTM 125 RC
Benelli TNT 125
Bu 3 model var şu an aklımda araştırma yapıyorum haricinde önerebileceğiniz modeller var mı?
(2. el olarak bakıyorum)

TNT modeli bir arkadaşımda var. Elinden çıkarmaya çalışıyor ve önermiyor hocam. Diğer modelleri bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı