Bugün çektiğim bazı fotoğraflar sizce nasıl?

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 569
Kompozisyon çalış. Kompozisyon çalış. Kompozisyon çalış. Daha iyi olabilir bana kalırsa. Eline sağlık.

Makinayı(fujifilm x100v) 5 ay önce aldım. İş, güç derken daha yeni elime alıp sokağa ilk defa çıkabildim. Fotoğraf çekme tecrübem telefon ile sadece zamanla oturur sanırım. :D

Hocam bu fotoğrafları kullanabilir miyiz ya? Bazı zamanlarda işe yararlar.

Makinayı(fujifilm X100v) 5 ay önce aldım. İş, güç derken daha yeni elime alıp sokağa ilk defa çıkabildim. Fotoğraf çekme tecrübem telefon ile sadece zamanla oturur sanırım. :D

Cem abime çok selamlarımı söyle hocam. Adamdır kendisi Publıc Bars 10'u bekliyoruz.

Cem abime çok selamlarımı söyle hocam. Adamdır kendisi Publıc Bars 10'u bekliyoruz.

Cemi uzun zamandır görmüyorum, ortam biraz dağıldı. Ben ondan 4-5 yaş büyüğüm bende yaşladım el ayak çektim. :D Aleyküm Selam Görürsem söylerim.

Hocam bu fotoğrafları kullanabilir miyiz ya? Bazı zamanlarda işe yararlar.

Ne istersen yap. =)

Fırsatınız olursa bulunduğunuz şehirdeki fotoğrafçılık kulüplerine katılın hocam. Hem çok şey öğrenirsiniz, hem keyifli vakit geçirirsiniz. Ben sürekli etkinliklere katılırdım, 6 ay önce iş kurunca bıraktım. Profesyonel kurslardan çok daha etkili ve samimi oluyor.

Fırsatınız olursa bulunduğunuz şehirdeki fotoğrafçılık kulüplerine katılın hocam. Hem çok şey öğrenirsiniz, hem keyifli vakit geçirirsiniz. Ben sürekli etkinliklere katılırdım, 6 ay önce iş kurunca bıraktım. Profesyonel kurslardan çok daha etkili ve samimi oluyor.

Çok vaktim yok maalesef iş, spor vs. derken gün bitiyor hafta sonuda kendime ayırmak istiyorum ama dediğiniz doğru çok fazla tecrübe katar, belki ilerde olabilir..

Yeni konular

Geri
Yukarı