Bully mobil açılmıyor

İşletim sistemi
Android

Peekay25

Yoctopat
Daha fazla  
Oyuna girdiğim anda siyah ekran verip oyundan atıyor. Play Store'dan satın alıp denedim, APK da denedim sonuç aynı Android 11'i falan desteklemiyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girdiğim anda siyah ekran verip oyundan atıyor. Play Store'dan satın alıp denedim, APK da denedim sonuç aynı Android 11'i falan desteklemiyor olabilir mi?

Farklı bir sebeptendir. Çünkü Android 11 destekleniyor. Play Store sayfasında 8 ve sonrası denmiş. Marka ve modeli nedir telefonun.

Oyun Android 11'e uyumlu olmadığı için sorun çıkarıyor, oyundan kaynaklı bir durum.

Farklı bir sebeptendir. Çünkü Android 11 destekleniyor. Play Store sayfasında 8 ve sonrası denmiş. Marka ve modeli nedir telefonun

Farklı bir sebeptendir. Çünkü Android 11 destekleniyor. Play Store sayfasında 8 ve sonrası denmiş. Marka ve modeli nedir telefonun.

samsung a50. obb mevzuları falan varmış youtube'dan bir kaç videoya baktım zarchiver üzerinden bullynin obb sini android obb ye taşıyorlar denedim sonuç yine aynı.

Çözdüm sonunda aynı sorunu yaşayanlar için normal bir sekilde bully OBB'sini Android OBB'ye atın sonra bırakcağım linkten oyunu indirin (galiba sadece Android 11 için)oyun açılacaktır ilgilenen herkese teşekkürler Bully Android 11 Fixed.apk

Yeni konular

Geri
Yukarı