Bursluluk sınavını kazanmak mümkün mü?

Extanius

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar.

8. sınıfım. Yarın hayatımda ilk defa bursluluk sınavına gireceğim. Ve bir LGS öğrencisi olarak aylardır çalışıyorum. İlk defa resmi bir sınava gireceğim için heyecanlıyım. Türkçe, fen ve inkılaptan Full veya maksimum 1-2 yanlış yaparım yüksek ihtimalle. Matematikte 2021 tarzı olursa en fazla 2-3 yanlış yaparım (emin değilim). Sorum ise bu sınav için bana tavsiyeleriniz nelerdir? Ve özellikle sınav anında neler yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
6 sene oldu ben kazanalı. Hayatımda girdiğim en kolay sınavdı. Ortamanın üstünde başarılı bir öğrenciysen çok rahat geçersin.

Sınavda ilk sıranı kontrol et sallanıyor mu diye. Sınava girerken yanında suyun olsun yapamayacağını düşünürsen soru çözmeyi bırak ve 10-15 saniye nefes al. Netlerin iyi kazanırsın merak etme.

Merhaba arkadaşlar.

8. sınıfım. Yarın hayatımda ilk defa bursluluk sınavına gireceğim. Ve bir LGS öğrencisi olarak aylardır çalışıyorum. İlk defa resmi bir sınava gireceğim için heyecanlıyım. Türkçe, fen ve inkılaptan Full veya maksimum 1-2 yanlış yaparım yüksek ihtimalle. Matematikte 2021 tarzı olursa en fazla 2-3 yanlış yaparım (emin değilim). Sorum ise bu sınav için bana tavsiyeleriniz nelerdir? Ve özellikle sınav anında neler yapmalıyım?
Biraz çalıştıysan 85+ net gelir. Kolay bir sınav.

Bütün yaz yatıp son saat konu anlatımlarını dinleyip 480 almıştım. (6 ile 7. sınıfın arasındaki yaz tatilinde)

Merhaba arkadaşlar.

@Extanius Başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı