Burun estetiği sonrası kötü sonuç

nextjs

Femtopat
Çocukken geçirdiğim trafik kazasından dolayı burnum kırılmıştı, kırıldıktan hemen sonra doktora gittiğimizde zamanla düzelir dendi ama büyüdüğümde bu durum nefes ve görüntü anlamında sorunlara yol açtı. Bunun üzerine 5 ay önce aileme 80bin tl gibi bir para verdirerek burun estetiği oldum. Ve sonuçtan hiç memnun değilim. Sadece yan görüntüsüne işlem yapıldı, yandan görüntüsü de çok küçük oldu. Estetiği olmamın sebebi eğrilik olmasına rağmen burnumun önden görüntüsüne hiç dokunulmamış bile, eğrilik öncekiyle tamamen aynı. Doktordan önden fotoğraf istediğimde ısrarla atmadı, kontrole gittiğimde ise 'eğrilik görmediğini' iddaa etti. Ama hem çevrem hem de ben eğriliği rahatlıkla farkedebiliyoruz, eğrilik konusunda eskisiyle arasında hiçbir değişiklik yok zaten. Aynı zamanda nefes de alamıyorum, nefes alırken burun kanatlarım içine çöküyor. Son 5 aydır gerçekten psikolojik olarak bitmiş durumdayım. 19 yaşında üniversite öğrencisi biri olarak bu durum hem maddi hem manevi olarak bana çok fazla zarar verdi. :( Böyle bir durum yaşamış olanlarınız var mı? Bu durumla ilgili hukuki bir işlem başlatabilir miyim, nasıl bir yol izlemem gerekir?

Hukuki islem baslatip dava acabilirsiniz. Bir avukat ile gorusurseniz yardimci olacaktir. Burun ameliyati gercekten sakaya gelecek bir is degil. Ciddi referanslari olan doktorlari tercih etmekte fayda var.

Hukuki islem baslatip dava acabilirsiniz. Bir avukat ile gorusurseniz yardimci olacaktir. Burun ameliyati gercekten sakaya gelecek bir is degil. Ciddi referanslari olan doktorlari tercih etmekte fayda var.
Peki kendimi bu süreçte mental açıdan iyi hissetmek için neler yapabilirim? Son 5 ayım zehir gibi geçti, hiçbir aktivite yapamadım. Artık benim için hayat bitmiş gibi hissediyorum..

Peki kendimi bu süreçte mental açıdan iyi hissetmek için neler yapabilirim? Son 5 ayım zehir gibi geçti, hiçbir aktivite yapamadım. Artık benim için hayat bitmiş gibi hissediyorum..

Yani bu konuda tavsiye vermek zor. Ya bir psikologa gorunmeniz lazim ya da dis gorunusun tum sorunlari cozmeyecegine kendinizi ikna etmeniz lazim ki gercekten de oyle. Benim gordugum genelde dis gorunusuyle ilgili kaygisi olan insanlar, kendilerinde bulduklari kusurlar duzelse bile baska kusurlar bulmaya devam ediyor ya da sonu gelmez bir tatminsizlik hissine kapiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı