C İle Zorlayıcı Proje Fikirleri

oynozan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da yazdığım gibi, C dili ile zorlayıcı projeler arıyorum, internetten baktım ama hep "asal sayı bulma, fibonacci serisi" gibi basit, daha çok algoritmik düşünceyi öne çıkaran programlar önermişler. C diliyle yapılabilecek her türlü öneriye açığım.

Başlıkta da yazdığım gibi, C dili ile zorlayıcı projeler arıyorum, internetten baktım ama hep "asal sayı bulma, fibonacci serisi" gibi basit, daha çok algoritmik düşünceyi öne çıkaran programlar önermişler. C diliyle yapılabilecek her türlü öneriye açığım.
Ben de bakıyordum da ne tür şeyleryaptınız?
Bitwise'nin önerdiğinin haricinde ne gibi şeyler yapılabilir C ile ya da C++i ile?

Ben de bakıyordum da ne tür şeyleryaptınız?
Bitwise'nin önerdiğinin haricinde ne gibi şeyler yapılabilir C ile ya da C++i ile?
C ile pek bir proje yapmadım, temelini kavrayıp satın aldığım kitaba göre devam ettim (evet, eskiden programlama kitabı alacak kadar cahildim) fakat C'ye devam etmedim.

Sonra da C++'a başlayıp SFML kütüphanesiyle kendi fizik motorumu yapmaya çalışmıştım ama becerememiştim. Şuan denesem büyük ihtimal yapabilirim ama hobi için kod yazmaya pek vaktim yok şuan.

Torrent client yaz. A kullanicisi bir dosyayi senin programin vasitasiyla paylasima acsin, B, C ve D bunu kendine transfer etsin. GUI yazmana gerek yok, console uygulamasi olarak da calisan bir sey yapilabilir.
Hocam not aldım bunu. Başka ne yapılabilir C/C++ ile?
Şu sınavlar bi bitsin uğraşacağım.

Geri
Yukarı