C segmenti iddialı yeni SUV: Swm G01F

2010 model 300k Km'de C180'i bakim disinda sanayiye goturmedik. Siz sanirsam patlak E60'larla karistirdiniz?

Bu araçların 3-5 yılda yapılan bakımları dediğim civarlarda tutar haberin olsun aracın patlak olması ile ilgili değil.

Bu araçların 3-5 yılda yapılan bakımları dediğim civarlarda tutar haberin olsun aracın patlak olması ile ilgili değil.
Hocam senelik bakim yaptiriyoruz o kadar beklesek normal o kadar tutmasi Turkiye sartlari malum. Ben dediginizi anlamamistim.

Bayileri şu an İstanbul , Trabzon , Diyarbakır , Kayseri , Konya , Ankara , Denizli ve Antalya'da bayileri bulunuyor. Toplam 11 Adet bayisi var.

İkinci el Koleos 2.0 DCİ alırım daha iyidir. Oyunlardaki NPC arabalara benzetmişler. Hele şu tam bir rezalet.
1714922529205.png

Yani özelliklerini okumadım, markayı bilmem ama. Ön konsolu ayrı, dışı ayrı bir kötü :D dışı arabanın karakterini yansıtmıyor. Hani zevki olmayanlar saçma bir body kit yaparda araba bir şeye benzemez ya. Aynı onun gibi, araba çirkin bence. Konsolda çok çakma alakasız, ekran sanki sonradan takılan arabalardaki ekranlar gibi konumu ve duruşu.

Ali Express'te satılan tabletin birebir aynısını fabrika mı koymuş yani? 😄
Ekran duyduğuma göre Android 10 sürümündeymiş bence de bir tık basit bir ekran. Ama düz bir Android ekran olduğundan normal bir tablet gibi kullanılıyor. Gizli özellik açmadan YouTube vesaire izlenebiliyor.

Arkadaşlar peki Chery mi , SWM mi tercih edersiniz ?

Ekran duyduğuma göre Android 10 sürümündeymiş bence de bir tık basit bir ekran. Ama düz bir Android ekran olduğundan normal bir tablet gibi kullanılıyor. Gizli özellik açmadan YouTube vesaire izlenebiliyor.

Arkadaşlar peki Cherry mi, swm mi tercih edersiniz?

Bu araba ayrı kalitesiz duruyor Cherry ayrı rezil bir araba.

Geri
Yukarı