CA sertifikası bir işe yarar mı?

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
AdGuard ca sertifikası yükleyecektim bana güvenlik uyarısı verdi. Zaten tarayıcıda kullandığım için her şifremi biliyor. AdGuard sertifikası ile HTTPS korumayla reklam engellenir mi? Silmek için uğraşmam lazım mı sonrasında?

Kullanıcı deneyimi olan yazarsa güzel olur yüklüyorum deneyimimi yazarim zamanında tarayıcılarını da kullandım güveniyorum.

YouTube mobil uygulamada bir işe yaramıyor DNS kadar etkili.

Son düzenleme:
AdGuard ca sertifikası yükleyecektim bana güvenlik uyarısı verdi. Zaten tarayıcıda kullandığım için her şifremi biliyor. AdGuard sertifikası ile HTTPS korumayla reklam engellenir mi? Silmek için uğraşmam lazım mı sonrasında?

Kullanıcı deneyimi olan yazarsa güzel olur yüklüyorum deneyimimi yazarim zamanında tarayıcılarını da kullandım güveniyorum.

YouTube mobil uygulamada bir işe yaramıyor DNS kadar etkili.

Brave'ya da Firefox Mobile sürümünü kullanabilirsin. İkisinde de pwa desteği olduğundan YouTube'un Mobile site sürümünü pwa ile uygulama haline getirirsin ve reklamsız bir şekilde kullanırsın. AdGuard yerine Adaway'e bakabilirsin.

YouTube'da 15GB internetim var ve sadece YouTube'da çalışıyor bu yüzden YouTube uygulaması kullanmalıyım zaten Edge kullanıyorum güzel bir reklam engelleyicisi var mobil tarafinda biraz hantal ama idare ediyorum alternatifi de yok benim gözümde. Hesap açarak senkronize edilebilen en iyi tarayıcı Firefox ve Firefox'un mobil tarafı berbat.

YouTube'da 15GB internetim var ve sadece YouTube'da çalışıyor bu yüzden YouTube uygulaması kullanmalıyım zaten Edge kullanıyorum güzel bir reklam engelleyicisi var mobil tarafinda biraz hantal ama idare ediyorum alternatifi de yok benim gözümde. Hesap açarak senkronize edilebilen en iyi tarayıcı Firefox ve Firefox'un mobil tarafı berbat.

YouTube interneti. youtube.com ve m.youtube.com sitelerini kapsıyor zaten ki uygulama da youtube.com üzerinden veri çekiyor.

YouTube interneti. youtube.com ve m.youtube.com sitelerini kapsıyor zaten ki uygulama da youtube.com üzerinden veri çekiyor.

Çok güzel oldu bunu öğrenmem boşuna reklam çekmişim hemen Wi-Fi kapatıp deniyorum.

AdGuard güvenli kendi sitesinden indirdiyseniz YouTube için YouTube revanced kullanıyorum. İkisinde de herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

YouTube revanced kullanınca da işe yarar mı internet yer mi? Recanced GitHub linkini bırakabilir misin?

Çalışmadı uygulamayı kullanmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı