CAD ve render için laptop önerisi

msozgirgin

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi sosyaller.
Tüm forumları ve konu başlıklarını okudum.
Kafamda düşündüğüm 3 model var.

1. Dell G16 7630 RTX 4060 i7.
Yazılım optimizasyon hataları ve genel Dell servis problemlerini duydum.
2. ASUS ROG G16 RTX 4060 i7.
Coil whine kronik olarak duydum.
3. HP zbook Power G10 Quadro RTX A1000 i7.

Acer, Casper, Monster düşünmüyorum. Alternatif önerirsiniz yahut bunlardan hangisini alacağıma yardımcı olursanız sevinirim. Sadece CAD tasarım ve render işlemi için kullanılacak.

Merhaba herkese iyi sosyaller.
Tüm forumları ve konu başlıklarını okudum.
Kafamda düşündüğüm 3 model var.

1. Dell G16 7630 RTX 4060 i7.
Yazılım optimizasyon hataları ve genel Dell servis problemlerini duydum.
2. ASUS ROG G16 RTX 4060 i7.
Coil whine kronik olarak duydum.
3. HP zbook Power G10 Quadro RTX A1000 i7.

Acer, Casper, Monster düşünmüyorum. Alternatif önerirsiniz yahut bunlardan hangisini alacağıma yardımcı olursanız sevinirim. Sadece CAD tasarım ve render işlemi için kullanılacak.
Bu cihaza bakmanı öneririm.

Bu arkadaşın attığını kullanıyorum aynı amaçlar için aldım gayet memnunum coil whine ve hoparlör sorunu var fakat garantiye göndericek zamanım yok malum okuyorum. 4060lısını da bir arkadaşım kullanıyor o da gayet memnun zaten beraber almıştık.

Bu cihaza bakmanı öneririm.
Tuf serisinin kronik ısınma sorunu var alınmaz.

50k olarak düşünüyorum. Amd ye yönelmek istemiyorum.dell kagit üstünde çok iyi görünüyor.hp zbook workstation ve alüminyum kasa olması cezbediyor.dogru düzgün inceleme videosu bile yok bir de mümkünse 2k monitör olsun o kadar para verip full hd biraz saçma olur

Neden AMD istemiyorsunuz?

Ben olsam bu fiyat bandına bende amd istemem. Çok ısınıyor gereksiz.
Katılıyorum hem ısınıyor hem de 2.eli de daha zayıf masaüstü toplasam kesin amd alırdım ama iyi bir sivi sogutma ile

Cihazın işlemci sıcaklığı oyuna göre 65 ve 75 derece arası değişmiş gayet serin çalışıyor ve çoğu test yüksek ayarlarda yapılmış.
Programlarda da gayet başarılı değerler vermiş.
AMD ısınır filan gibi bir düşünce doğru değil. Model çok etkili.

Yeni konular

Geri
Yukarı