Çakma Watch önerisi

Swency System

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Oyun Yazılım Geliştirme
Herkese selam bir konu hakkında sizden bir öneri istiyorum.

Bildiğiniz gibi Orjinal Watch akıllı saatler pahalı.

Tabi geriye kalan soru f/p ürünü geliyor.

Orjinal watch benzeri olup kare çerçeveli olcak fakat ekran akıcı olmasını istiyorum ayrıca arama konuşma bildirim olsun yeter.

Kordonlar tırtıklı watch saat olursa güzel olur güzel duruyor.

Çakma alacağına en azından Xiaomi falan al.

En azından kısmına katılmıyorum hocam. Mi ürünleri genellikle en çok satılan ve kaliteli aksesuarları var.

Mesela Mi Band serisinin 2 3 4 5 6 7 8 modellerinin hepsini kullanma şansım oldu. 4 ve 8 modellerini de aktif olarak kullanıyorum. 2 hariç hepsi gerçekten iyi ürünlerdi. Tek eksikleri arama yapılamıyor.

Bütçe belirtilir ise öneri yaparım.

En azından kısmına katılmıyorum hocam. Mi ürünleri genellikle en çok satılan ve kaliteli aksesuarları var.

Mesela Mi Band serisinin 2 3 4 5 6 7 8 modellerinin hepsini kullanma şansım oldu. 4 ve 8 modellerini de aktif olarak kullanıyorum. 2 hariç hepsi gerçekten iyi ürünlerdi. Tek eksikleri arama yapılamıyor.

Bütçe belirtilir ise öneri yaparım.

Bütçesi düşük olduğunu tahmin ettiğim için en azından "Xiaomi'nin düşük seviye ürünlerinden" al demek istemiştim. Size katılıyorum gerçekten kaliteli ürünleri var.

Herkese selam bir konu hakkında sizden bir öneri istiyorum.

Bildiğiniz gibi orijinal Watch akıllı saatler pahalı.

Tabii geriye kalan soru F/P ürünü geliyor.

Orijinal Watch benzeri olup kare çerçeveli olacak fakat ekran akıcı olmasını istiyorum ayrıca arama konuşma bildirim olsun yeter.

Kordonlar tırtıklı Watch saat olursa güzel olur güzel duruyor.

En iyi çakmalardan.

F/P
MATEO Watch 8 Ultra T900-Plus Android - iOS Uyumlu Sensörlü Unisex Kare 49 mm Siyah Silikon Akıllı Saat Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Yeni konular

Geri
Yukarı