Çözüldü Call of Duty Black Ops 2 nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖLÜM HS cisi

Picopat
İlk sorum öncelikle Türkçe yama var mı?
Pişman olur muyum hikayesi uzun oyunları severim.
Oyundaki ara sahneleri geçebilir miyim? Çok kanlı yer var sevmiyorum bu sahneleri.
Siz önerir misiniz çünkü en iyi Black Ops oyunu diyorlar bu oyuna.
Daha ucuz bulabilir miyim Steam'de fiyatı 140 TL.

Teşekkürler.

Çözüm
Black Ops 1'in devamıdır kendisi. İnteraktif bir oyun diyebilirim, 5'e yakın kendi seçiminiz bulunmakta. Bütçeniz el veriyorsa oynamanızı öneririm ama Black Ops 1 tadı beklemeyin. COD teknoloji oyunlarına sardığından beri kötüleşmeye başladı, Black Ops 2'de bu tarz oyunların ilki. Oynanılabilir bir oyun, güzeldir. 3. ve 4. oyunlar bambaşka bir hikayede ve oynamanızı önermem. 140 TL'yi hak etmediğini düşünüyorum.
Düzelttim hocam. Oyunda bu tür seçenekler fazlasıyla bulunmakta söylemek iyi olur diye düşündüm. Bazı easter eggler var oyunun çıkışından 4 yıl sonra bulunuyor.
Evet, benim en çok etkilendiğim kısım şu olmuştu.
Alex Mason'ı öldürdüğümüz bölüm. Bacağına sıkarak hayatta kalmasını sağlayabiliyoruz. İlk oynayışımda şok olmuştum ve oyunu ilk oynayan, spoiler almamış birinin onun Alex Mason olduğunu anlaması çok zor. Anlamanın tek yolu telsizi dinlemek. Alex Mason'ın sesi kesiliyor ve cevap vermiyor.

Evet, benim en çok etkilendiğim kısım şu olmuştu.
Alex Mason'ı öldürdüğümüz bölüm. Bacağına sıkarak hayatta kalmasını sağlayabiliyoruz. İlk oynayışımda şok olmuştum ve oyunu ilk oynayan, spoiler almamış birinin onun Alex Mason olduğunu anlaması çok zor. Anlamanın tek yolu telsizi dinlemek. Alex Mason'ın sesi kesiliyor ve cevap vermiyor.
Bende öyle yaptım hatta final kısmında sonda ki seçime bağlı olarak ise Raul Menendez,Woods ile birlikte metal grubu kuruyor hikayeyle tamamen alakasız ama güzel bir şey.

Geri
Yukarı